Sezóna

Starší přípravka -Okresní přebor - 2017/2018

Mistrovské zápasy - Jaro 2018

Datum Turnaj Zápas            Výsl. Branky                       
7.4. Malešov Malešov-FKS 0:8(0:3) Gloser 3,Podstara 2,Pištínek 2, Kroupa
7.4. Malešov Močovice-FKS 0:9(0:4) Podstara 3,Pištínek 2,Zinke 2,Gloser,Kroupa
14.4. Zruč Zruč  -  FKS 4:3(4:2) Podstara 2,Pištínek
14.4. Zruč Malešov-FKS 1:11(0:4) Pištínek 3,Podstara 2,Pavlík 2,Zinke 2,Král,Sládek
14.4. Zruč Vrdy  - FKS 12:5(6:3) Pištínek 5,Podstara 3,Zinke 2,Pavlík,Sládek
21.4. Malešov Malešov-FKS 0:13(0:8) Smolík 5,Zinke 4,Gloser 2,Pištínek 2
21.4. Malešov Záboří  - FKS 0:8(0:3) Gloser 3,Zinke 3,Smolík 2
21.4. Malešov K.Hora,,A"-FKS 6:2(3:1) Gloser 2
28.4. Malešov Čáslav,,A"-FKS 5:4(3:1) Racek 3,Gloser
28.4. Malešov Malešov-FKS 1:11(0:8) Zinke 4,Racek 3,Gloser 2,Podstara,Pavlík
5.5. Čáslav Čáslav,,A"-FKS 13:3(5:2) Pištínek 2,Zinke
5.5. Čáslav Zruč  -  FKS 8:6(3:3) Podstara 3,Pištínek 2,Zinke
5.5. Čáslav K.Hora,,A"-FKS 16:1(8:0) Prix
12.5. Sázava FKS-Močovice 7:1(1:1) Zinke 3,Gloser 2,Podstara,Kroupa
12.5. Sázava FKS-Záboří 5:2(2:0) Gloser 2,Sládek,Smolík,Pavlík
19.5. Močovice Močovice-FKS 2:15(1:9) Pištínek 5,Podstara 2.
Zinke 3,Gloser 2,Gloser J.,Sládek
19.5. Močovice Bratčice-FKS 0:11(0:6) Gloser 4, Sládek 3,
Pištínek,Kroupa,
Zinke,Podstara
26.5. Vrdy Vrdy - FKS 2:3(0:2) Zinke 2,Podstara
26.5 Vrdy Malešov-FKS 2:7(2:2) Pištínek 2,Smolík
Pavlík,Zinke,Gloser
Podstara
26.5 Vrdy K.Hora,,B"-FKS 10:3(7:1) Podstara 2, Sládek

 

Přípravné zápasy - Zima 2018

Datum Zápas                          Výsl. Branky                           
19.11. FKS -  K.Hora 11:3 Gloser 8 , Podstara 3
9.12. Turnaj - Čáslav výsledky  
14.1. FKS - Chocerady 25:0  
3.2. FKS - Chocerady 13:4  
10.2. FKS - U.Janovice 1:13  
24.2. Turnaj - Sázava viz.turnaje  
24.3. Turnaj-Zbraslavice 4.místo  

 

Mistrovské zápasy - Podzim 2017

Datum Turnaj Zápas            Výsl. Branky                       
2.9. Bratčice K.Hora,,B"-FKS 4:7(4:4) Zinke 3 , Gloser 2.Podstara , Pištínek
2.9. Bratčice Bratčice- FKS 3:21(0:12) Podstara 8, Gloser 3, Smolík 3, Zinke 3,Pavlík 2, Pištínek 2
10.9. Sázava FKS-K.Hora,,A" 3:8(1:3) Petráček 2, Gloser
10.9. Sázava FKS-K.Hora,,B" 6:3(3:1) Podstara 3, Gloser,Pištínek,Zinke
16.9. Zruč U.Janovice-FKS 7:3(4:1) Pavlík 2,Gloser
16.9. Zruč Zruč - FKS 6:4(3:2) Podstara 2, Gloser,Zinke
23.9. Zruč U.Janovice-FKS 8:3(4:1) Podstara,Gloser,Sládek
23.9. Zruč Zruč-FKS 8:5(5:3) Podstara, Zinke 2, Gloser, Petráček
30.9. Vrdy K.Hora,,A"-FKS 9:2(4:1) Podstara,Sládek
30.9. Vrdy Vrdy - FKS 5:5(2:2) Podstara 2, Gloser 2, Sládek
7.10. Malešov Čáslav,,A"-FKS 7:2(4:1) Podstara,Gloser
7.10. Malešov Malešov-FKS 0:12(0:4) Podstara 3,Zinke 3,Pištínek 2,Sládek 2, Gloser 2
15.10. Sázava FKS-Záboří 16:0(8:0) Podstara 4, Pištínek 4, Sládek 2, Kroupa 2, Gloser 2, Zinke 2
15.10. Sázava FKS-K.Hora,,A" 5:13(3:5) Gloser 2, Pištínek,Podstara,Zinke
21.10. Sázava FKS-U.Janovice 1:7(0:3) Gloser
21.10. Sázava FKS-K.Hora,,B" 4:10(1:4) Gloser, Podstara,Pavlík,Zinke

 

 

Soupiska

St.přípravka 2017/2018

04.10.2015 12:36

Brankáři

Tatíček Vojtěch
Štěpánek Ondřej

Hráči

Podstara Richard -C-
Gloser Petr
Pištínek Adam
Smolík Matěj
Král Adam
Petráček Mikuláš
Sládek Vlasta
Pavlík Kryštof
Zinke Damián
 Lohynský Antonín 
Kroupa Jan
Racek Pavel
 
 

Trenéři

Podstara Richard st.
Čvančara Pavel
 

Kliknutím na jméno hráče zobrazíte foto.

 

2015/16 | na jinou sezónu můžete přejít níže přes šipky nebo čísla stránek

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>