Sezóna

Dorost -Okresní přebor (Benešov) - 2018/2019

Sdružené mužstvo - Ostředek/Sázava

Mistrovské zápasy - Jaro 2019

Datum Zápas                     Hřište Výsledek     Branky                        
so-23.3.  Zvole/Vrané - O/S   10:0 (3:0)  
ne-31.3.  Mezno - O/S    2:3 (0:0) Zeman,Tichý,Korint
so-6.4. O/S - Psáry/Vestec Sázava  3:1 (2:1) Tichý,Jiřík,Novák M.
ne-14.4.  T.Štěpánov - O/S    1:2 (0:1) Novák M. 2
so-20.4.  O/S - Pravonín Ostředek  3:1 (1:0) Tichý,Skála,Svoboda
ne-28.4.  Úročnice - O/S   11:00  
ne-5.5. O/S - Bystřice Sázava 10:15  
ne-12.5.  Jankov - O/S   10:15  
so-18.5. O/S - Chotýšany Ostředek 10:15  
ne-26.5.  Čerčany - O/S   10:15  
so-1.6. O/S - Nespeky Sázava 10:15  
ne-9.6.  Hradištko - O/S   10:15  
so-15.6. O/S - Týnec  Ostředek 10:15  

Tabulka - Jaro 2019:

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Sokol Zvole, z.s. / SK Vrané nad Vltavou, z.s. 18 14 2 2 110:27 44 0 0
2. TJ Úročnice Benešov, z.s. 18 14 1 3 101:29 43 0 0
3. Tělovýchovná jednota Sokol Nespeky, z.s. / SK Pyšely 18 13 2 3 59:32 41 0 0
4. Tělovýchovná jednota Slovan Hradištko, z.s. 18 13 0 5 62:28 39 0 0
5. Tělovýchovná jednota Sokol Ostředek, z.s. / FK KAVALIER SÁZAVA, spolek 18 12 0 6 56:48 36 0 0
6. TJ Sokol Pravonín / TJ Sokol Kondrac z.s. 18 11 1 6 52:26 34 0 0
7. SK Bystřice, z.s. 18 9 3 6 57:36 30 0 0
8. FK Trhový Štěpánov z.s. 18 5 3 10 35:46 18 0 0
9. FK Týnec nad Sázavou z.s. "B" 18 6 0 12 54:86 18 0 0
10. Sportovní klub Rapid Psáry, z.s. / Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s. 18 5 1 12 57:61 16 0 0
11. TJ Sokol Mezno, spolek 18 4 1 13 43:75 13 0 0
12. SOKOL CHOTÝŠANY / FK Bílkovice 18 4 1 13 28:75 13 0 0
13. TJ Sokol Jankov / TJ Svoboda Ratměřice, z.s. 18 4 1 13 37:114 13 0 0
14. TJ Slavoj Čerčany, z.s. 18 4 0 14 26:94 12 0 0

 

Brankáři
Dytrich Tadeáš
 
Hráči
Danko Adam
Skála Lukáš
Tichý Šimon
Svoboda Tomáš
Brunclík Adam
Kouřimský Jakub
Hybel Martin
Bareš Jakub
Zeman Jakub
Králík Matěj
Šimek Jakub
Jiřík Jakub
Mistoler Jakub
Rezek Jaroslav
Škvor Jiří
Vávra Adam
Novák Martin
Škvor Tomáš
Ferenc Lukáš
 
 
Realizační tým
Nerad Vladimír- vedoucí týmu
Novák Martin    - trenér
Schneider Roman - trenér
Budka Václav    - asistent
Dušek Ondřej    - asistent


Kliknutím na jméno hráče zobrazíte foto.