Sezóna

Dorost -Okresní přebor (Benešov) - 2018/2019

Sdružené mužstvo - Ostředek/Sázava

Mistrovské zápasy - Podzim 2018

Datum Zápas                     Hřište Výsledek   Branky                 
ne-26.8. O/S - Zvole/Vrané Ostředek 4:1 (1:1) Brunclík 2, Kouřimský 2
ne-2.9. O/S - Mezno Ostředek 5:4 (3:2) Zeman 2, Tichý, Bareš J., Kouřimský
ne-9.9. Psáry/Vestec - O/S Psáry 2:4 (2:1) Svoboda 2, Danko,Jiřík
ne-16.9. O/S - T.Štěpánov Sázava 5:1 (3:0) Zeman 2, Tichý 2, Brunclík
so-22.9. Pravonín - O/S   5:1 (1:0) Zeman
so-29.9. O/S - Úročnice Ostředek 1:4 (0:2) Tichý
ne-7.10. Bystřice - O/S   1:2 (0:1) Tichý, Brunclík
so-13.10. O/S - Jankov Sázava 7:2 (5:0) Jiřík 5, Danko,Králík
ne-21.10. Chotýšany - O/S   3:2 (2:2) Rezek, Svoboda
so-27.10. O/S - Čerčany Ostředek   10:15  
ne-4.11. Nespeky - O/S     10:15  
ne-11.11. O/S - Hradištko Sázava   10:15  
ne-18.11. Týnec  -  O/S     10:00  

Přípravné zápasy - Léto - 2018

Datum Zápas                                 Výsledek Branky                        
pá-24.8. O/S- T.Štěpánov 5:3 (1:2) Novák 4, Brunclík

Aktuální tabulka :

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Sokol Zvole, z.s. / SK Vrané nad Vltavou, z.s. 9 7 1 1 45:17 22 0 0
2. TJ Úročnice Benešov, z.s. 9 7 0 2 50:18 21 0 0
3. Tělovýchovná jednota Slovan Hradištko, z.s. 9 7 0 2 40:16 21 0 0
4. SK Bystřice, z.s. 9 6 1 2 30:12 19 0 0
5. Tělovýchovná jednota Sokol Ostředek, z.s. / FK KAVALIER SÁZAVA, spolek 9 6 0 3 31:23 18 0 0
6. Tělovýchovná jednota Sokol Nespeky, z.s. / SK Pyšely 8 6 0 2 24:19 18 0 0
7. TJ Sokol Pravonín / TJ Sokol Kondrac z.s. 9 5 1 3 29:10 16 0 0
8. SOKOL CHOTÝŠANY / FK Bílkovice 9 3 1 5 18:25 10 0 0
9. FK Týnec nad Sázavou z.s. "B" 9 3 0 6 32:46 9 0 0
10. TJ Sokol Mezno, spolek 9 3 0 6 27:43 9 0 0
11. TJ Sokol Jankov / TJ Svoboda Ratměřice, z.s. 9 3 0 6 20:43 9 0 0
12. Sportovní klub Rapid Psáry, z.s. / Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s. 9 2 0 7 28:37 6 0 0
13. FK Trhový Štěpánov z.s. 8 1 0 7 11:30 3 0 0
14. TJ Slavoj Čerčany, z.s. 9 1 0 8 12:58 3 0 0

 

Brankáři
Dytrich Tadeáš
 
Hráči
Danko Adam
Skála Lukáš
Tichý Šimon
Svoboda Tomáš
Brunclík Adam
Kouřimský Jakub
Hybel Martin
Bareš Jakub
Zeman Jakub
Králík Matěj
Šimek Jakub
Jiřík Jakub
Mistoler Jakub
Rezek Jaroslav
Škvor Jiří
Vávra Adam
Novák Martin
Škvor Tomáš
Ferenc Lukáš
 
 
Realizační tým
Nerad Vladimír- vedoucí týmu
Novák Martin    - trenér
Schneider Roman - trenér
Budka Václav    - asistent
Dušek Ondřej    - asistent


Kliknutím na jméno hráče zobrazíte foto.