Úvaly-Sázava 2022

27.03.2022 19:49

Úvaly – Sázava 3:0 (1:0)

Průběh zápasu a hra trenéra Sázavy Pavla Chuchlu nepřekvapila. „Domácí jsou výborní, fotbaloví. Drželi míč, hru přelévali ze strany na stranu, na všech pozicích mají vynikající fotbalisty. My jsme ale nehráli vůbec špatně,“ začal hodnotit jarní premiéru. První gól přinesla 33. minuta. „Domácí nás trochu přečíslili a po centru jsme si na zadní tyči mohli počínat trochu lépe, důrazněji,“ naznačil kouč a dodal: „My jsme v prvním poločase měli také jednu šanci.“

Střídající David Kalivoda ve druhém poločase srovnal na 1:1, rozhodčí ale gól neuznali. „Kvůli ofsajdu, rozhodčí pískali dobře, ale podle mě ofsajd nebyl,“ uvedl Pavel Chuchla. Z následného rychlého protiútoku domácí zvýšili na 2:0. „To už bylo do konce asi dvacet minut, zápas byl rozhodnutý,“ uvědomuje si. Úvalští potom ještě výsledek upravili tři minuty před koncem.

Pavla Chuchlu mrzí některé nedotažené slibné příležitosti hostů. „Taky jsme měli šance, ale nedotáhli jsme je, asi z pohledu sebevědomí. Mohli jsme si míč strčit a jít sami na bránu, nebo střela proti noze z penalty šla nad. Tyto situace se mohly asi řešit lépe,“ poznamenal a shrnul: „Domácí jsou výborní, herně na výši. Myslím ale, že jsme se neztratili. Škoda, že jsme nedali nějaký gól a škoda neuznané branky. Rozhodčí pískali výborně, něco tam ale uteče. To se nedá nic dělat.“

Branky: 33. Marčík, 65. Hološko, 87. Urban. Rozhodčí: Šestořád – Remenec, Stejskal. ŽK: Lokša – Ksandr, Chuchla, L. Skála, Steinocher, Sochor. Diváků: 153. Úvaly: Tarr – Hořínek (46. Novák), Macek, Vl. Křelina (5. Vlnař), Mika, Marčík, Lokša, Hološka, Bozděch (85. Benčič), Kubelka, Letko (70. Urban). Trenér Lukáš Kučera. Sázava: Hrbek – Skála, Ksandr, Chuchla, Král – Novák (46. Sochor), L. Kalivoda, Steinocher, Martin Chrpa – Keltner (73. A. Danko), Špalek (46. D. Kalivoda). Trenér Pavel Chuchla.