Tým Miřetic byl v sobotu nad síly fotbalistů Kavalier Sázava

21.04.2024 19:43

Sázava – Miřetice 1:3 (0:1)

„Hosté hráli dobře, celkově hráli dobře, na mokru byli důraznější než my,“ chválil hosty trenér FK Kavalier Sázava Pavel Chuchla. „My jsme měli být důraznější, nebyli jsme,“ naznačil a pokračoval: „Dostali jsme gól, potom jsme se do hry jakž takž vrátili, něco jsme si připravili, měli jsme i nějaké standardky.“

Vyrovnat se Kavalieru povedlo těsně po změně stran. „Do stavu 1:1 jsme hráli celkem dobře, obranu jsme přivřeli a dokázali na hřišti něco udělat. Mohli jsme dát hlavou na 2:1, ale bohužel nedali,“ litoval příležitosti trenér a pokračoval: „Potom nám v 74. min. na mokru propadl míč na 1:2. V závěru jsme to měli už otevřené a inkasovali na 1:3. Náš výkon celkově nebyl ideální, soupeř nám dělal problémy, byl důraznější než my. Hrál jednoduše a účelně. My jsme měli v zápase slušné pasáže, ale ze hry jsme se do vápna hostů dostávali hodně složitě. Asi více než jeden bod bychom ze zápasu neudělali. Místo našeho vedení jsme dostali na 1:2, celkově jsme nehráli úplně optimálně. Neměli jsme tam šťávu na posledních akcích, které tam vznikaly. Nebyli jsme přesní, důrazní. Na můj vkus toho bylo málo, mohli jsme udělat více. Na můj vkus jsme pro to zdaleka neudělali všechno.“

Branky: 54. vlastní (Habal) – 7. Jenšík, 74., 84. Rybařík. Rozhodčí: Pejša – Pagáč, Stádník. ŽK: Chuchla, Skála, Steinocher, Kolařík – Kamarýt, Habal. Diváků: 80. Sázava: Tad. Dytrich – Chuchla, Skála, Ksandr, Král – Kalina, Koubek, Dušek, Martin Chrpa (63. Danko), Kolařík (87. Sochor) – Steinocher. Trenér Pavel Chuchla. Miřetice: Matoušek – Jos. Přitasil, Kamarýt, V. Přitasil, Moudrý, Herwig, Cacák, Habal, Rybařík (90. Lalouček), Zajíc, Jenšík (87. Turek). Trenér David Turek.