Tři body Sázavě zařídil hrající trenér Pavel Chuchla v posledních deseti minutách!

11.10.2021 19:36

Kondrac – Sázava 1:2 (0:0)

Podle trenéra Pavla Chuchly hosté utkání rozehráli nadějně. „Domácí si chtěli vynutit nějakou převahu, my jsme ale dobře kombinovali a dobře drželi míč,“ začal hodnotit zápas a pokračoval: „Hráči domácích byli vysocí a siloví, ale my jsme podali dobrý výkon. Nebáli jsme se prostrčit míče, kombinovat a tím jsme elán soupeře brzdili. V prvním poločase se Jakub Švec dostal i do hezkých šancí. Po přestávce bylo dvacet minut dobrých, domácí pak v rychlém sledu vystřídali pět hráčů. Získali elán a nám začaly trochu docházet síly. Domácí nás zatlačili a po naší hloupé chybě dali gól na 1:0, téměř vlastní gól do prázdné brány. Spíše bych řekl, smolný gól.“

Potom ale přišly chvíle hrajícího trenéra Pavla Chuchly. „Z trestného kopu přes zeď jsme vyrovnali. Potom se zranil Jakub Švec, u rohového praporku se omlátil o plot. Asi čtyři minuty se nehrálo, v poslední minutě po odražené a vrácené standardce jsem dal na 1:2,“ usmíval kouč.

Branky: 73. Kašpar – 81., 90.+3 Chuchla. Rozhodčí: Tvaroh – Nejedlo, Šesták. ŽK: F. Sedláček, Hlaváček, Linhart – Král, Marek Chrpa. ČK: 78. F. Sedláček. Diváků: 80. Kondrac: Šanda – Procházka (85. Vesecký), Kubát (62. F. Linhart), F. Sedláček, Pohorský, Smejkal (62. Votýpka), Hlaváček, Novotný, Zvára, Müller (69. Švec), P. Sedláček (69. Kašpar). Trenér Josef Linhart. Sázava: Tichovský – Sedláček, L. Kalivoda, Chuchla, Král (86. Rais) – Zeman, Martin Chrpa, Keltner, Marek Chrpa – D. Kalivoda, Švec (89. F. Skála). Trenér Pavel Chuchla.