Senohraby - Sázava 22

11.04.2022 21:20

Senohraby – Sázava 0:4 (0:3)

„Jsme spokojení. V každém zápase potřebujeme bodovat, abychom z našeho nepříjemného postavení v tabulce vyklouzli co nejrychleji to jde,“ uvedl trenér Sázavy Pavel Chuchla. „Do zápasu jsme měli rychlý nástup, do desáté minuty jsme vedli o dvě branky. Tým to uklidnilo. Daleko více jsme si věřili,“ všiml si.

V dobrém výkonu jsme pokračovali po zbytek zápasu. Kluci se dobře pohybovali, kombinovali, hráli jsme dobře. Domácí jsme do šancí nepouštěli. Krátce po poločase jsme dali na čtyři nula a zápas se v poklidu dohrával,“ sdělil trenér Sázavy.

Branky: 2. Ksandr, 6., 39. a 65. Steinocher.

Rozhodčí: Zuska – Pagáč, Sandev. Žluté karty: Moravec. Diváků: 80.

Senohraby: Burcev – Dočkal, Schlupek (55. Bílek), Moravec (83. Švancar), Kumsta, Michal, Moravec, Konečný, Fuksa, Kratochvíl (88. Kocourek), Klíma. Trenér Adam Schlupek.

Sázava: Hrbek – Danko (59. Sochor), Ksandr, L. Kalivoda, Král – Špalek (65. Novák), Keltner, Steinocher, Koubek – D. Kalivoda, Švec (75. Mar. Chrpa). Trenér Pavel Chuchla.