Sedlčany B – Sázava 1:3 (0:0)

09.10.2022 19:56

Sedlčany B – Sázava 1:3 (0:0)

„Zápas v Sedlčanech byl ukrutně těžký,“ oddechl si trenér Sázavy Pavel Chuchla. „Prvních patnáct minut se hrálo nahoru – dolů, my měli jednu vyloženou šanci,“ pustil se do hodnocení utkání. „Koubek dal pěkně míč Steinocherovi proti noze, ale domácích bylo více v bráně, tak někoho trefil,“ upřesnil a pokračoval: „Hra nevypadala úplně špatně, domácí posílení hráči z áčka se po patnácti minutách více dostali do zápasu. Do šancí jsme je nepouštěli, ale kombinovali a hráli důrazně.“

Druhou půli začal Ladislav Král gólem na 0:1. „Zpoza vápna poslal krásně raketu k tyči, to nám hodně pomohlo,“ upozornil kouč a navázal: „Domácí hráli pořád dobře, z levé strany nám tam občas prošel skvělý hráč, nic vážnějšího ale neměli. My jsme přidali dva góly z brejků, brejkové situace jsme vyřešili hodně dobře. Na konci rezerva Sedlčan korigovala na 1:3. Naše skupina je vyrovnaná a je úplně jedno, jestli hraje první s posledním. Naši kluci makali, bojovali a také tam měli hezké věci. Vyhráli, protože dali góly – rozhoduje se ve vápnech a my jsme měli více klidu.“

Sázava se v Sedlčanech musela obejít bez Davida Kalivody. „Lidi nám pořád chybí, posledních pět kol nám na střídačku vždy někdo vypadne,“ připomněl Pavel Chuchla a uzavřel: „Měli jsme tři kluky na střídačce, to bylo dobré. Ale posledních pět kol se vždy někdo zraní nebo nemůže, naše výsledky jsou jako na houpačce. Potřebovali bychom tým více stabilizovat, aby hráči byli všichni.“

Branky: 83. Lípa – 50. Král, 65. Steinocher, 72. Novák. Rozhodčí: Kabourek – Stumpf, Novotný. ŽK: Ksandr. Diváků: 103. Sedlčany B: Dřevojan – Plesl, Krůta (56. Lípa), Pudil, Mošnička (79. Míka), Štemberk (69. Hrbek), Novák (36. Chlasták), Lípa, Sirotek, Janoušek (20. Čipera), Dvořák. Trenér Lubomír Lhota. Sázava B: Dytrich – Skála (57. Dušek), Ksandr, L. Kalivoda, Král – Koubek, Sochor, Martin Chrpa, Špalek (69. Danko) – Steinocher, Novák (78. Zeman). Trenér Pavel Chuchla.