Sázavští v Teplýšovicích vedli, nakonec ubránili remízu

27.10.2019 19:27

Teplýšovice - Sázava 3:3 (1:2)

Na hřišti soupeře, který potřebuje bodovat, čekalo Sázavu těžké utkání. "Nějaký bodík jsme ale chtěli získat," naznačil trenér Sázavy Pavel Chuchla. "Šedesát minut jsme hráli velmi dobře, rychle jsme šli do vedení, které domácí srovnali po rychlé akci zprava," řekl k prvnímu poločasu a navázal: "Domácí rychlé akce zprava často opakují, mají dobré pravé křídlo. My jsme museli v sestavě improvizovat, postavil jsem to trochu jinak, na domácí pravé straně jsme měli problémy prakticky pořád."

Hosté se ve 29. minutě dostali opět do vedení brankou Švece. "Měli jsme i více šancí, po přestávce jsme přidali i třetí branku," poznamenal kouč a doplnil: "Domácí ale brzy zkorigovali na 2:3, od té doby se to na nás valilo. Druhý gól Teplýšovce nakopnul. Náš střední záložník hrál s horečkami, v závětu utkání už ani útočníci nahoře nepodrželi míč. Valilo se to na nás, soupeř nakonec vyrovnal a šlo se do penalt. Jeden bod ale bereme."

Pokutové kopy 7:6. Branky: 9. Vyhlídal, 60., 82. D. Král - 6. Bartoš, 29., 56. Švec. Rozhodčí: Kuka -Louda, Stejskal. ŽK: Vyhlídal - Danko, L. Král. Diváků: 100. Teplýšovice: Khol - Stěhule, Kubálek, D. Král, Kamenský, Starosta (46. Průcha), Podhorský, Hruška, Breburda, Pejša, Vyhlídal. Trenér Roman Sedlařík. Sázava: Hrbek - L. Skála, Dušek, L. Král, Marek Chrpa - A. Danko, Keltner, Martin Chrpa, Kadlec - Bartoš, Švec. Trenér Pavel Chuchla.