Sázavští uzavřeli podzim bezbrankovou remízou se Sokolem Teplýšovice

14.11.2022 18:49

Sázava – Teplýšovice 0:0

„Z Teplýšovic máme respekt, víme, že hrají vždy vršek. Mají rychlý předek, velmi dobře se známe, už jsme nějaký zápas spolu odehráli,“ předeslal trenér Sázavy Pavel Chuchla. „Zápas byl bojovný, obě mužstva chtěla strhnout zápas na svou stranu. Šancí ale na obou stranách nebylo moc, i když my jsme jich měli o malinko více, možná jsme měli opticky trochu více ze hry,“ hodnotil utkání kouč a pokračoval: „Jsem spokojený, kluci makali. Po zranění Ondry Ksandra jsme povolali marody, kteří byli schopní hrát aspoň patnáct, dvacet minut. Do hry šel uzdravený David Kalivoda, byli jsme rádi, že máme jedenáctého.“

Sázava začala podzim skvěle, když poprvé prohrála až v pátém utkání v Uhlířských Janovicích. Potom ale Kavalieru docházel dech. „Začali nám odpadávat lidi, klíčové pozice nám přestaly hrát, protože se kluci zraňovali a vraceli a ani fyzicky na tom nebyli tak, jak by měli. Závěr jsme dohrávali v deseti, jedenácti lidech,“ připomněl Pavel Chuchla a pokračoval: „Vůbec ale nejsme nespokojení, máme dvacet bodů – daleko nahoru, daleko dolů. Připravíme se na jaro, uvidíme, jestli bude nějaká možnost doplnění týmu. Také se samozřejmě většina kluků uzdraví. Potřebují doplnit benzin, kvůli různým důvodům toho někteří odehráli málo. Dnes jsme tam měli řadu situací, ve kterých nám chybí krok navíc nebo klička, přihrávka.“

Rozhodčí: Nehasil – Suchý, Němeček. ŽK: Dušek, Steinocher – Stěhule, Mládek, Breburda, Rosa. Diváků: 100. Sázava: T. Dytrich – Sachor, Koubek, Chuchla, Král – Danko, Martin Chrpa, Dušek, Steinocher – D. Kalivoda (70. Keltner), Novák. Trenér Pavel Chuchla. Teplýšovice: Franěk – Stěhule, Kubálek, Král, Mrha, Hruška, Podhorský, Průcha, Mládek, Breburda, Zelenka. Trenér Roman Sedlařík.