Sázavští si z Teplýšovic odvezli čistého „kanára“

04.06.2023 19:58

Teplýšovice – Sázava 6:0 (2:0)

„Moc pěkný,“ poznamenal ironicky trenér Sázavy Pavel Chuchla. „Nestíhali jsme, přihrávali jsme spíše domácím. Byli jsme od nich na třicet metrů, každý míč jsme jim odevzdali. Prostě všechno špatně, hodně nepovedený zápas,“ uvedl a připomněl: „V Teplýšovicích jsme minule o poločase prohrávali 4:1 a mohlo to být i 8:1. Omylem přírody jsme potom třemi góly srovnali na 4:4, ale kluci z Teplýšovic nám nejsou nějak souzení. Prostě byli ve všem lepší, gólů jsme mohli dostat více. Bylo to prostě špatné.“

Branky: 28., 43., 60. Breburda, 65. Mládek, 76. Král, 88. Průcha. Rozhodčí: Garaja – Kovář, Brýl. ŽK: Chuchla, Šafránek, Dušek, Steinocher. Diváků: 70. Teplýšovice: Pazourek – Stěhule, Kubálek, Král, Suk, Zelenka (57. Mládek), Hruška, Průcha, Breburda (68. Zima), Pejša, Mrha. Trenér Roman Sedlařík. Sázava: Tichovský – Sochor (46. Zeman), L. Skála, Chuchla, Dušek – Danko, Chrpa, Šafránek (46. Mařinec), Koubek – Steinocher, Špalek (77. Procházka). Trenér Pavel Chuchla.