Sázavští se neprosadili v koncovce a jejich vítězná série skončila

07.10.2023 19:44

Vyžlovka – Sázava 3:1 (1:1)

Podle sázavského trenéra jeho tým neodehrál na hřišti SK Vyžlovka špatný zápas, i když už po devíti minutách prohrával 1:0. „Po chybě gólmana, stane se,“ uvedl Pavel Chuchla a pokračoval: „Poměrně rychle jsme srovnali, převahu jsme měli velikou po celé utkání. Hra se nám celkem dařila, ale ve vápně soupeře jsme byli nedůrazní. Měli jsme tam velké množství situací, které měly končit střelou nebo gólem. Chyběl nám ale větší důraz, nahoře jsme to nedohrávali. Chceme chodit do koncovky a akce nepřehráváme, ale tentokrát jsme byli dost jaloví ve finální fázi – v poslední přihrávce, dokázat se protlačit ke střele, nepřekombinovat a nedělat zbytečnou kličku navíc.“

Domácí podle hostujícího kouče hledají dlouhými míči vysokého Michala Šmída. „Chtějí to tam nějak nastřelit a sbírat odražené míče, které někde spadnou nebo propadnou,“ naznačil a dodal: „S naší hrou problém nemám, ale do koncovky jsme šli málo. A když jsme do ní šli, tak jsme neměli dostatečný důraz anebo nám ve finále chyběla fantazie. Někdy jsme to také mohli zjednodušit.“

Prohru na Vyžlovce Pavel Chuchla označil za ztracené body. „Měli jsme vyhrát nebo minimálně bodovat. Domácí dali tři góly a my jeden, tak si zasloužili vyhrát. Záleží na tom, co svítí na tabuli na konci zápasu, na ničem jiném ne,“ uzavřel trenér.

Branky: 9. Pospíšil, 77. Jambor, 83. K. Fousek – 16. Svoboda. Rozhodčí: Bekešský – Lahoda, Žídek. ŽK: Šmíd. Diváků: 180. Vyžlovka: Kubata – Bobáň, Kotek, Dřizhal, Koudela (46. Jícha), Máša (46. K. Fousek), Jambor (90.+3 Lubina), Koranda, Dušek, Pospíšil, Šmíd (90. T. Fousek). Sázava: T. Dytrich – Koubek, Skála, Chuchla, Král – Kalina, Šafránek, Martin Chrpa, Steinocher, Danko (76. Zeman) – M. Svoboda.