Sázavští hráli s chutí, soupeři z Liblice nasázali pět branek

11.08.2018 17:58

Sázava - Fotbalisté Sázavy se v předposledním přípravném střetnutí utkali v sobotu před obědem s týmem Liblice:

Sázava - Liblice 5:1 (2:1)

Trenéra Sázavy Pavel Chuchlu sobotní utkání potěšilo. "Bylo nás poměrně hodně, hodně jsme střídali. Běhali jsme, vynutili si převahu a prvních třicet minut bylo z naší strany vyloženě dobrých," uvedl. "Hosté občas zahrozili standardkou nebo rychlým protiútokem, z toho padl také zbytečný gól," naznačil a pokračoval: "Ve druhém poločase jsme měli velkou převahu, kluci makali a fotbal je bavil. Jsem spokojený s nasazením, hra měla švih. Jako příprava to bylo dobré."

Branky: Havránek 3, Keltner, Dušek. Sázava: Hrbek - Marek Chrpa, Říčař, Kyselka, Král - Nepraš, Havránek, Martin Chrpa, Bartoš - Svoboda, Keltner. Střídali Chuchla, Dušek, Sochor, A. Danko. Trenér Pavel Chuchla.

Další zápas:
Sázava - Pečky (sobota od 17 hodin)