Sázavský Kavalier prohrál páté mistrovské střetnutí v řadě

11.05.2024 19:15

střetnutí v řadě

Kunice – Fotbalisté Kavalieru Sázava předehráli utkání 24. kola I. B třídy, skupina D v pátek na hřišti TJ Kunice. Hlavně chtěli napravit nevalný výkon z domácího utkání s Vyžlovkou, ovšem museli se stále obejít bez zraněného Luďka Steinochera, v Kunicích navíc přišli o dalšího zraněného

Kunice – Sázava 2:1 (1:0)

„Hra byla podstatně lepší než minule, výsledek ale ne,“ konstatoval po utkání trenér Sázavy Pavel Chuchla. „Navíc jsme přišli o dalšího klíčového hráče Tomáše Kalinu, vypadá to na natržený sval. Kádr už máme asi minus pět,“ hlesl a pustil se do hodnocení zápasu: „V prvních deseti minutách jsme hned měli dvě, tři velmi dobré šance, jen nejsme schopni trefit balón ze tří metrů před bránou. Bohužel jsme první branku, která by nám asi hodně pomohla, nedali.“ Místo toho krátce se krátce před přestávkou dostali do vedení domácí. „Domácí se zlepšili, hra ale byla spíše vyrovnaná. Soupeř měl chvilky, kdy byl lepší, ne ale nějak výrazně. Ve 40. min. jsme dostali gól z brejku, když Kunice měly před tím ještě jednu příležitost, kterou nedali,“ řekl k prvnímu poločasu trenér Sázavy.

Také druhý poločas začali hosté šancemi. „Dvě loženky měl Tomáš Kalina, ale tutové,“ poznamenal kouč a navázal: „Domácí se zatáhli, ale z dalšího brejku zvýšili na 2:0. My jsme sice snížili na 2:1, Ondra Dušek na zadní tyči mohl srovnat, ale přestřelil, v posledních minutách už jsme se ale k ničemu nedostali. Sice jsme se snažili jednoduchou hrou dostat nahoru, ale teď na to ani nemáme hráče. Snaha byla, ale bez jasného efektu. Celkově bylo utkání výrazně lepší než poslední domácí střetnutí. Byla tam daleko větší snaha, technický chyb, které by tam asi být neměly, tam bylo poměrně dost. Něco nám tam prostě chybí.“

Branky: 40. Kubice, 57. T. Skála – 64. Kalina. Rozhodčí: Suchý – Němeček, Nehasil. ŽK: Tůma – Král. Diváků: 130. Kunice: Moravec –Janků, Jarkovský, Bezstarosti, T. Skála (76. Zderadička), M. Skála (90.+5 Simandl), Vodička, Drábek, Tůma, Zaal, Kubice (90.+2 Hanzalius). Trenér Lukáš Liška. Sázava: Tad. Dytrich – Sochor, L. Skála, Ksandr, Král – Kolařík, Dušek, Koubek, Martin Chrpa, Danko (63, Míšek) – Kalina (72. Šim. Dytrich). Trenér Pavel Chuchla.