Sázavě se nedařilo, trenér je naštvaný na rozhodčí kvůli neodpískané penaltě

16.10.2022 20:15

Sázava – Jevany 0:3 (0:2)

Domácí Sázava prohrávala po prvním poločase o dvě branky. „A to přitom byla první půle z naší strany lepší,“ upozornil trenér Kavalieru Sázava Pavel Chuchla. První ránu hosté zasadili Kavalieru už po osmi minutách. „Potom jsme měli dobrou pasáž, dostali jsme se do dvou šancí. Měli jsme kopat jasnou penaltu,“ prohlásil naštvaně kouč. „Jevany byly lepší celý zápas, penalta to ale byla jasná,“ opakoval a pokračoval: „Dále nám tam při rohu strhnul frajera zezadu, to byla druhá penalta.“ Druhou branku ale přidali hosté. „Po naší nesmyslné chybě vzadu, když jsme jim míč naložili,“ doplnil k prvnímu poločasu.

Do druhé půle šli domácí se snahou vývoj zápasu zvrátit. „To jsme ale hráli daleko hůře než v prvním poločase,“ přiznal Pavel Chuchla. „První půle z naší strany nebyla tak špatná, jen jsme inkasovali dvě branky. Jednu zbytečnou,“ opakoval a pokračoval: „Ve druhém poločase jsme byli zběsilí. Nenahráli jsme si, chtěli jsme se zběsile hrnout nahoru, byli jsme všude a nikde. Na těžkém terénu jsme byli nepřesní, zaslouženě jsme prohráli, penalty mě ale mrzí. Takové momenty rozhodují. Náš výkon ale zvlášť ve druhé půli nebyl dobrý.“

V základní sestavě Sázavy chyběli mimo jiné bratři Kalivodové. „Lukášovi po tréninku natekla achilovka, ten nám chyběl hodně. David šel na hřiště ve druhém poločase, tyto typy hráčů úplně nahradit neumíme,“ uzavřel Pavel Chuchla.

Branky: 8., 33. Šmejkal, 72. Šobíšek. Rozhodčí: Špaček – Petýrek, Boček. ŽK: Sochor, Ksandr – Šimůnek. Diváků: 130. Sázava: Dytrich – Skála, Ksandr, Dušek, Král – Koubek, Sochor (58. A. Danko), Martin Chrpa, Špalek – Novák (46. D. Kalivoda), Steinocher. Trenér Pavel Chuchla. Jevany: Šilhavý – Škorpil (88. Hubáček), Šobíšek, Šmejkal, Rejka, Šimůnek, Chroust, Štěch, Ravizza, Kozlíček, Štefančík.