Sázava vzdorovala Hlízovu, o osudu zápasu rozhodly až pokutové kopy!

11.10.2018 19:55

Sázava – Sedmé kolo I. B třídy sk. C svedlo proti sobě dva celky z Kutnohorska. Sázava přivítala na domácím hřišti Hlízov. 

Sázava – Hlízov 0:0, pok. kopy 5:6 

„S Hlízovem to není špatný výsledek. Jejich kádr má vysokou kvalitu. Fotbal hrát umějí. My jsme chtěli především makat a pracovat na sto procent a nedělat zásadní chyby na naší polovině. To se nám vcelku dařilo,“ řekl trenér Sázavy Pavel Chuchla.  

„Hlízov měl sice více ze hry, i více šancí, ale nám opět zachytal velmi dobře brankář. Celý tým pracoval dobře. Nastřelili jsme i tyč a měli jsme dvě dobré šance. Soupeř byl lepší, v devadesáté minutě nastřelil dokonce břevno. To jsme se štěstím přežili,“ oddychl si Chuchla. 

Chválím tým za maximální pracovitost. Soupeř si udržoval převahu, ale my jsme výrazně nepropadali. Penalty již byly loterií,“ řekl. 

Trenér Hlízova David Linhart nebyl s výsledkem zápasu spokojen: „Vyhráli jsme na penalty, jsem ale nespokojený. Každý na nás hraje ze zatežené obrany a my si s tím nedokážeme poradit. Opět jsme nastřelil tyč a břevno. Je to stále dokola,“ kroutil hlavou. 

„Máme stoprocentní šance a nejsme schopni dát branku. Hra parametry má, ale v zakončení jsme špatní. Máme vcelku pevnou obranu, ale dáváme málo branek. Tam nás tlačí bota. Nemáme hráče, který by za sezónu dal deset, patnáct branek,“ uzavřel David Linhart. 

Rozhodčí: Bekešský – Hron, Nágl. Žluté karty: Martin Chrpa – Linhart. Diváků: 100. 

Sázava: Hošťálek – Marek Chrpa, Kyselka (86. Nepraš), Chuchla, Král – Sochor, Martin Chrpa, Keltner, Bartoš – Havránek, Dušek. Trenér Pavel Chuchla.  

Hlízov: Vavřina – Tomíšek, Tafel, Linhart, M. Šváb – Frejlach, Růžička, Kopecký, Výborný (74. Hačka) – Maxa, Křelina (67. Šmidrkal). Trenér David Linhart.