Sázava - Vyžlovka 22

05.06.2022 20:23

Sázava – Vyžlovka 3:1 (1:0)

„Především to byl pěkný a rušný zápas,“ upozornil trenér Kavalieru Sázava Pavel Chuchla. „My jsme nezačali vůbec dobře, hosté, kteří hrají o záchranu, byli velice bojovní a vypracovali si dobré situace,“ pustil se do hodnocení kouč a pokračoval: „V první půlhodině jsme dobře nehráli, míče jsme drželi dlouho a zbytečně je ztráceli. Dávali jsme si hodně těžké přihrávky. Chtěli jsme si to obehrát a soupeře utahat, unavit. Z toho vznikaly nepříjemné situace, hosté tak měli také dvě, tři velmi dobré příležitosti, které neproměnili.“

Sedm minut před přestávkou otevřel skóre domácí Luděk Steinocher. „Po vstřelené brance ze situace, kterou jsme vyřešili dobře hlavou, jsme se srovnali a začali hrát tak, jak máme. Ve druhé půli jsme hráli dobře, dobře si nahrávali a míče si prostrkávali, vytvářeli si šanci za šancí,“ upozornil Pavel Cjuchla. Jenže v 57. min. srovnal na 1:1 Kotek. „To už jsme měli o dvě, tři branky vést,“ poznamenal a navázal: „Velice rychle jsme výsledek strhli dvěma góly a ještě jsme něco nedali. Vyžlovka tam ale znovu měla tyčku a musím hosty pochválit, ani za stavu 3:1 to nevzdali.“

Branky: 38. Steinocher, 63. Novák, 80. Martin Chrpa – 57. Kotek. Rozhodčí: Procházka – Mansour, Němeček. Bez karet. Diváků: 100. Sázava: P. Hrbek – Chuchla (46. L. Skála), Ksandr, Dušek, Král – Špalek (85. Dytrich), Martin Chrpa, Sochor (46. Novák), Koubek – D. Kalivoda, Steinocher. Trenér Pavel Chuchla. Vyžlovka: Kubata – Kotek, P. Dušek, Jambor, Koudela, Šmíd, Koranda, Šobíšek (85. Kapoun), Olmr, Fousek (64. Urban), Šíma. Trenér Roman Nešpor.