Sázava-Vyžlovka 2023

03.04.2023 18:41

Sázava – Vyžlovka 3:0 (2:0)

První dramatický moment zápasu přinesla už 6. minuta. „Šli jsme sami na bránu a brankář spadl hlavou na tyč. Jela pro něj záchranka, asi nějaký otřes mozku,“ uvedl trenér Sázavy Pavel Chuchla. Jeho tým po prvním poločase vedl 2:0. „Začátek jsme měli celkem dobrý, vedli jsme 1:0 a těsně před přestávkou dali na 2:0. Mezi tím jsme tam museli také něco odvrátit, problém jsme měli s obrovským útočníkem Michalem Šmídem. Zdvojovali jsme ho, těžko se s ním při standardkách hraje. Je nepříjemný,“ upozornil a pokračoval: „Po hezké akci ve druhé půli jsme zvýšili na 3:0 a zápas v klidu dohráli. Hru jsme měli pod kontrolou. Hřiště bylo těžké, ale na druhou stranu hratelné. Zápas jsme odkládat nechtěli, věděli jsme, že to před vegetačním obdobím uválíme a tráva vyroste.“

Vítězství si Pavel Chuchla cení také kvůli prohře z minulého týdne. „Proto jsou to dneska pro nás důležité tři body,“ upozornil a doplnil: „Máme zraněného kapitána Ladislava Krále, a tak jsme museli sestavu trochu přeskládat. Nastoupil šestnáctiletý dorostenec Adam Míšek, odbyl si premiéru, zvládl to dobře.“

Branky: 31. Koubek, 45. Šafránek, 72. Martin Chrpa. Rozhodčí: Remenec – Zuskin, Šestořád. ŽK: Chuchla, Skála – Plandor, Tesařík. Diváků: 100. Sázava: Tad. Dytrich (46. Tichovský) – Skála, Koubek, Chuchla, Míšek – Špalek (67. Novák), Martin Chrpa, Dušek, Šafránek, Steinocher – Dano (79. Sochor). Trenér Pavel Chuchla. Vyžlovka: Kubata (6. Strejček) – Bobáň (79. Pícha), Koudela (46. Vosecký), Kotek, Augusta, Urban (46. Bradáč), Jambor, Šmíd, Koranda, Pindor, Tesařík (64. Kapoun).