Sázava vybojovala další tři body, tentokrát na hřišti SK Vyžlovka

04.09.2022 12:48

Vyžlovka – Sázava 1:4 (0:1)

„Výsledek vypadá jednoznačně, těžký zápas jsme ale rozhodli na konci,“ upozornil trenér Sázavy Pavel Chuchla. Hosté přitom skórovali už ve 4. minutě. „Nehráli jsme špatně, domácí ale hráli dobře. Zlobili, nastřelili břevno a tyč, my jsme dali tyč. My jsme také měli jednu, dvě šance, hra ale byla vyrovnaná,“ hodnotil zápas a pokračoval: „Ve druhém poločase jsme dostali červenou a vypadalo to špatně. Po brejku a faulu jsme ale kopali penaltu na 0:2.“ Jenže krátce nato domácí korigovali stav na 1:2. „Udělali jsme fatální a zbytečnou chybu, za stavu 1:2 domácí ucítili krev,“ naznačil Pavel Chuchla, který prostřídal sestavu. „Na hřiště šli mladší kluci, kteří hru oživili a rozhýbali. Soupeř kromě jedné šance, kterou chytil náš celý zápas dobrý brankář, už nic neměli. My jsme jim v deseti brejkovali a dali dva góly. Jsme spokojení, nebyla to ale žádná sranda. Vyžlovka se fotbalově hodně zlepšila,“ uzavřel Pavel Chuchla.

Branky: 69. Pavlů – 4. Keltner, 67. pok. kop, 90. pok. kop L. Kalivoda, 84. vlastní (Dřízhal). Rozhodčí: Sandev – Jeřábek, Laštovička. ŽK: Koranda, P. Dušek, Pavlů, Vosecký – O. Dušek, Steinocher. ČK: 56. Ksandr. Diváků: 100. Vyžlovka: Kubata – Koudela, Koranda, Větrovec (61. Tesařík), P. Dušek, Pavlů 87. Urban), Dřízhal, Bobáň (90.+1 Čákora), Souček, Jambor, Vosecký (78. Fousek). Trenér Michal Šmíd. Sázava: Dytrich – L. Skála (82. Zeman), L. Kalivoda, Ksandr, Král – Koubek, O. Dušek, Keltner, Špalek (62. Danko) – D. Kalivoda (57. Novák), Steinocher. Trenér Pavel Chuchla.