Sázava-Úvaly

21.09.2020 20:09

Sázava – Úvaly 1:1 (0:0), 5:6 pok. kopy 

„Velká pochvala pro hráče. Jsem moc spokojený,“ řekl k utkání trenér Sázavy Pavel Chuchla„Tým, co proti nám nastoupil, je složený z hráčů, kteří hráli minimálně třetí ligu. Hráči jsou na vysoké urovni, v I. B třídě je těžko potkáte,“ řekl k soupeři.

„Naši hráči prakticky splnili vše do puntíku. Pouze jsme nedávali šance. Soupeř sice hrál na míči více než my, nám se ale dařily rychlé brejky a vytvořili jsme si pět, šest příležitosti ke skórování. Vydrželi jsme běhat, posouvat se, hráli jsme hodně po zemi. Kolem šedesáté minuty nás začal soupeř ještě více napadat a rozherávka pro nás byla daleko více složitější. Nakonec jsme i inkasovali,“ popisoval.  Sázava v závěru zabrala: „My jsme otevřeli hru a vytvořili jsme si zajímavý tlak. Nastřelili jsme spojnici břevna s tyčí. Hned z následného autu jsme vyrovnali a máme velkou radost, že jsme zápas zvládli jak herně, tak bodově. Zápas to byl na úrovni. Na penalty jsme nakonec prohráli,“ uzavřel Pavel Chuchla. 

Branky: 87. D. Kalivoda – 76. Macek. 

Rozhodčí: Garaja – Mrázek, Kovář. Žluté karty: Chuchla, Švec, D. Kalivoda – Macek. Diváků: 150. 

Sázava: Hrbek – Marek Chrpa, Dušek, Chuchla, Král – Danko (55. KIlián), L. Kalivoda, Keltner, Martin Chrpa – Švec (81. Mařinec), D. Kalivoda. Trenér Pavel Chuchla. 

Úvaly: Tarr – Mika, Macek, Vlnař (59. Pik), Liebelt, Bozděch, Benčič, Hološko, Křelina (70. Klug), Kokeš (57. Hořínek), Kalafut. Trenér Lukáš Kučera.