Sázava statečně vzdorovala Sokolči, na body to ale nestačilo

29.10.2018 18:36

Sokoleč – Fotbalisté Sázavy v dalším kole zavítali do Sokolče. Hostující tým sice Sokolči vstřelil dvě branky, nakonec ale odjel s prázdnou. 

Sokoleč – Sázava 4:2 (2:2) 

„Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání. Navíc nám chyběli Havránek a Nepraš,“ uvedl trenér Sázavy Pavel Chuchla.

„Prvních patnáct minut jsme byli hodně pasivní. Přežili jsme dvě šance domácích, při třetí jsme inkasovali. To byl ale signál pro to, abychom začali hrát fotbal. Dokázali jsme srovnat a hráli jsme vyrovnané utkání. Sokoleč si pomohla standardní situací a my jsme inkasovali. Obraz hry byl ale stejný a my jsme byli nebezpeční. Před poločasem jsme dokázali i srovnat,“ řekl. 

„Do druhého poločasu jsme vstupili aktivně. Sokoleč se ale dostala k zahrávání pokutového kopu, kdy nám opět odskočili. Po centru jsme dostali i čtvrtou branku, ale do konce zápasu jsme se snažili s výsledkem něco udělat. Nestalo se tak, ale za výkon našeho týmu se vůbec nemusíme stydět,“ konstatoval. 

Branky:  15. Auer, 38. a 61. Kučera, 54. Hruška pok. kop – 36. Dušek, 45. Bartoš. 

Rozhodčí: Stránský – Hes, Hanák. Žluté karty: Fink, Hlavatý – Sochor, Dušek, Marek Chrpa. Diváků: 35. 

Sokoleč: Jirák – Fink, Šťastný, Půĺpán (61. Muller), Hruška, Němec (70. Čáp), Kozel, Kučera (90. Trumpus), Hlavatý, Auer, Svoboda. Trenér Robert Jirák. 

Sázava: Hošťálek – Marek Chrpa, Kysleka, Chuchla, Král – Danko (81. Skála), Keltner, Martin Chrpa, Sochor – Dušek, Bartoš. Trenér Pavel Chuchla.