Sázava - Senohraby

29.08.2021 16:00

Sázava – Senohraby 2:4 (1:2)

Sázavští už v první minutě otevřeli skóre. „Od té doby ale katastrofa,“ zlobil se trenér Kavalieru Pavel Chuchla. „Dlouho jsem naši hru tak špatnou neviděl,“ dodal a pokračoval: „I když nám dva hráči chyběli, ti klíčoví všichni ale byli. Hrálo se na těžkém terénu, u nás pršelo třicet hodin vkuse. Hřiště bylo v katastrofálním stavu, brzký gól nám ale možná spíše uškodil.“

Ve 21. min. hosté srovnali na 1:1 a těsně před přestávkou dokonali obrat. „Od našeho vstřeleného gólu jako když utne. Měli jsme tam hodně ztrát, špatně jsme běhali, soupeře nedostupovali. Neplnili jsme vůbec taktiku, kterou jsme si nastavili. Dělali jsme obrovské chyby s míčem, kombinace byla slaboučká. Kolikrát jsme úplně zbytečně chtěli na tom bahně jít jeden na jednoho,“ hodnotil hru Sázavy Pavel Chuchla a pokračoval: „Hosté chodili do brejků, před vyrovnáním jsme vyrobili úplně neuvěřitelnou, zbytečnou a nesmyslnou chybu. Druhý gól Michal trefil zpoza vápna, dejme tomu. Ve druhé půli jsme začali v uvozovkách tlačit na pilu, chtěli jsme zápas otočit. Tlačili jsme na pilu, ale soupeř nám pořád chodil do brejků. Ty pokazil a nebo si tak udělal ofsajd.“

Na 2:2 vyrovnal Kelner v 65. minutě. „Chvíli na to jsme si ve vápně hráli s míčem, přišli o něj a dostali na 2:3. To už bylo na nás moc. Měli jsme tam ještě jednu šanci, ale do otevřené obrany jsme inkasovali počtvrté. Celkově to je pro nás velká facka, tři body jsme je potřebovali, Senohraby jsou týmem, který nahoře moc hrát nebude. Zápas jsme měli zvládnout, ale spíše jsme překvapení z toho, jak to bylo špatné,“ uzavřel své hodnocení Pavel Chuchla.

Branky: 1., 65. Keltner – 21. D. Konečný, 44., 90. Michal, 76. M. Konečný. Rozhodčí: Lambev – Benák, Šmejkal. ŽK: Švec – Burcev, D. Konečný, T. Moravec, Masopust. Diváků: 220. Sázava: Hrbek – Skála, Sedláček, L. Kalivoda, Chuchla – Sochor (50. Dytrich), Martin Chrpa, Keltner, Král – D. Kalivoda, Švec. Trenér Pavel Chuchla. Senohraby: Burcev – Fuksa, Maršík, Drda (30. Masopust), D. Konečný, J. Moravec, T. Moravec (81. Švancar), Klíma, Michal, Dočkal, M. Konečný (88. Bílek).