Sázava-Sedlčany B-2023

07.05.2023 19:39

Sázava – Sedlčany B 2:2 (0:1)

„Doma jsme ztratili, spokojený nejsem,“ předeslal trenér Kavalieru Sázava Pavel Chuchla. „Výkon soupeře byl dobrý, vepředu měl nebezpečné hráče,“ doplnil. Jeho tým po prvním poločase prohrával 0:1. „Měli jsme převahu, poměrně výrazně, hosté ale vyráželi do nebezpečných brejků. Z jednoho takového nám dali na začátku gól,“ upřesnil a pokračoval: „My jsme se do šancí moc nedostávali, jednou jsme ze standardky nastřelili břevno.“

Do druhého poločasu Pavel Chuchla udělal změny v sestavě. „Přidali jsme a výsledek jsme otočili na 2:1,“ pokračoval v hodnocení a navázal: „Já jsem musel jít ven, protože mě tahal sval. Trochu se nám to na chvíli rozpadlo, než se kluci srovnali. Dostali jsme gól na 2:2, úplně zbytečný, po obejití dvou hráčů. Ten gól se mi vůbec nelíbil.“

Výsledkem 2:2 také zápas i skončil. „Cením si, že jsme stav otočili, ale skóre jsme si nechali úplně zbytečně dorovnat,“ opakoval a uzavřel: „Nebylo to jednoduché utkání. Mrzí nás, že jsme doma nevyhráli, ale musíme přiznat, že hosté měli svou kvalitu a bod si zasloužili po výkonu, který podali.“

Branky: 53. pok. kop, 56. Šafránek – 9., 78. P. Lípa. Rozhodčí: Ladislav – T. Drábek, Petýrek. ŽK: Chuchla – T. Čipera, V. Lípa, Janoušek. Diváků: 100. Sázava: Tad. Dytrich – Danko, Dušek, Chuchla (69. Procházka), Koubek – Špalek, Chrpa, Šafránek, Steinocher – Novák (46. Zeman), Sochor 46. L. Skála). Trenér Pavel Chuchla. Sedlčany B: Dřevojan – Hofman, Pudil, T. Čipera, Bláha, V. Lípa (64. Krůta), P. Lípa, Kvěch (74. Brunclík), Janoušek, D. Čipera, Novák. Trenér Lubomír Lhota.