Sázava-Říčany

20.10.2019 21:37

V prvním poločase hráli domácí, góly ale stříleli Sázavští

včera, 20:28

Sázava - V devátém kole I. B třídy, skupina D fotbalisté Kavalieru Sázava přivítali FK Říčany. A v domácím prostředí si připsali další tři body:

 

Sázava - Říčany 4:1 (3:0)

Zápas se pro domácí začal komplikovat už při rozcvičce, kdy si sval natáhl hrající trenér Pavel Chuchla. "Hned jsem musel střídat, aniž by se začalo," uvedl. "Naštěstí se nám vrátil po dlouhodobých bolestech zad Roman Havránek," řekl a pokračoval hodnocením zápasu: "Hosté hráli v první půli dobře, hezky kombinovali, ale ne do vápna. Nikam se nám nedostali, my jsme naopak dávali branky. Říčany byly více na míči, my jsme ale byli více nebezpečnější a hlavně efektivnější."

Hned po změně stran z pokutového kopu Král upravil z penalty už na 4:0. "Utkání bylo asi rozhodnutí, ještě jsme měli nějaké náznaky. Soupeř potom výsledek zkorigoval z jasné penalty na 4:1, utkání se pak dohrálo," doplnil k zápasu Pavel Chuchla a dodal: "Jsme spokojení s třemi domácími body."

Branky: 13., 28. Danko, 38. pok. kop Keltner, 52. pok. kop Král - 62. pok. kop Havelka. Rozhodčí: Budil - Čermoch, Bartůšek. ŽK: L. Skála, Švec - Havelka, J. Beneš, Netolický. Diváků: 113. Sázava: Hrbek - L. Skála, Dušek, Král, Martin Chrpa - Danko (83. Zeman), Keltner, Bartoš, Kadlec - Havránek (58. Svoboda), Švec. Trenér Pavel Chuchla. Říčany: T. Beneš - Míka, Blažejovský, Michal, Pavlů (76. Bušek), Havelka, Marušák, J. Beneš, Kolařík (56. Petrák), Koranda (82. Hausenblas), Netolický. Trenér Luboš Vondra.