Sázava-Říčany 22

16.04.2022 21:00

Sázava – Říčany 3:1 (1:0)

V prvním poločase diváci v Sázavě viděli slušný fotbal. „Kromě gólu jsme měli ještě další dvě, tři opravdu dobré šance, něco chytil brankář. Zápas byl velmi vyrovnaný, my jsme byli nebezpečnější v útoku,“ řekl k prvnímu poločasu trenér Sázavy Pavel Chuchla.

„Prvoligový Martin Sus Říčanům hodně pomáhá, je trochu jinde než ostatní. Hodně míčů přebírá a rozdává,“ všiml si kouč a pokračoval: „Ještě k sobě má dobrého Standu Netolického, ve středu jsou opravdu kvalitní. My jsme to ale zvládali.“

Druhý poločas už byl hodně nervózní, rozhodčí ukázal hostům tři červené karty. „Od první vteřiny se hosté chovali jako šílení, oni se takto chovají každý zápas,“ nepřekvapilo Pavla Chuchlu. „Opravdu to ale přeháněli,“ doplnil a dodal: „Nelíbilo se jim sluníčko, strom – prostě všechno. Druhá půle byla neuvěřitelně rozkouskovaná, nakonec rozhodčí přidával asi osm minut. Brankář dostal červenou, že chytil míč před vápnem. Druhý se dlouho převlékal, nebyl připravený.“

V 65. min. Fodor srovnal na 1:1 a o výsledku se rozhodlo v samotném závěru. „Zápas jsme lámali v poslední deseti minutách, ale zvládli jsme to,“ oddechl si nakonec Pavel Chuchla.

Branky: 28., 90.+9 D. Kalivoda, 88. Ksandr - 65. Fodor. Rozhodčí: Bydlák – Kurka, Nehasil. ŽK: Švec, D. Kalivoda – Pint, Netolický ml., M. Sus, J. Sus, Netolický st. ČK: 57. Beneš, 89. Marušák, 90.+1 Netolický ml. Diváků: 150. Sázava: P. Hrbek – Danko (90.+6 Dušek), Ksandr, L. Kalivoda, Král – Koubek, Steinocher, Keltner (90.+1 Novák), Špalek (72. Martin Chrpa) – D. Kalivoda, Švec (81. Sochor). Trenér Pavel Chuchla. Říčany: Beneš – Fodor, Pont, Marušák, Kolařík, Netolický ml., M. Sus, J. Sus (69. Jelínek), Paulus (61. Netolický st.), Haiš, Míka. Trenér Jan Vosáhlo.