Sázava-Pátek

18.06.2019 20:19

Sázava zvládla poslední zápas sezóny, udolala TJ Pátek

16. červen 2019, 12:06

Sázava – Fotbalisté Sázavy v závěrečném zápase sezóny na domácí hřišti přestříleli TJ Pátek. Dvě branky si připsal Keltner a jednu Švec. Domácí se tak mohli radovat z vítězsví 3:2!

 

Sázava – Pátek 3:2 (1:0)

„I když nám z různých důvodů chyběli čtyři hráči, tak jsme podali velmi dobrý výkon. Navázali jsme tak na povedené zápasy, které jsme na jaře na domácím hřišti odehráli,“ uvedl trenér Sázavy Pavel Chuchla a pokračoval: „I když bylo vedro, tak jsme měli dobrý pohyb, kombinovali jsme v prvním poločase jsme si vytvořili několik pološancí. Nakonec jsme se prosadili v závěru poločasu z pokutového kopu,“ řekl.

„Ve druhém poločase jsme soupeři odskočili na tři nula. Bohužel jsme ho nechali dvěma brankami snížit na dva tři a závěr tak byl hektický,“ přiznal Chuchla.

„Nakonec jsme ale zápas dotáhli do vítězného konce a bereme tři body,“ uzavřel.

Branky: 46. a 54. Keltner, 62. Švec – 75. Grospič, 81. Bulíř.

Rozhodčí: Stránský – Vyhnal, Stumpf. Žluté karty: Dušek – Ryšánek, Leština. Diváků: 65.

Sázava: Hrbek – Danko, Chuchla, Skála, Zeman (90. Stejskal), Keltner, Sochor, Švec, Martin Chrpa, Marek Chrpa. Trenér Pavel Chuchla.

Pátek: Kmoch – Grospič, Kohoutek, Kalina, Sporiš, Bartheldy (67. Novák), Stehlík (59. Petráň), Bulíř, Jirásek, Ryšánek, Leština (46. Zumr). Trenér Milan Švábenský.