Sázava - Olbramovice

13.09.2021 22:57

Sázava – Olbramovice 1:3 (0:0)

Trenér Sázavy Pavel Chuchla opět řešil složení sestavy, tentokrát těsně před zápasem. „Jednoho hráče nám nepustili z místní restaurace, kde necháváme dost peněz. Tak ho majitel nemohl pustit,“ naznačil kouč. „Máme zraněné hráče z Říčan, potřebovali jsme posílit útok, Kilián na to pořád má. Ne, nešlo to, hlava mi to nebere,“ opakoval Pavel Chuchla a pokračoval: „Chybí nám David Kalivoda, Sedláček si v úterý poranil sval. I tak jsme začali dobře, v prvních patnácti, dvaceti minutách jsme měli tři vyložené šance. Kubát hezky střílel, i Švec. Brankář Denis Dvořák, ač na to nevypadal, podal vynikající výkon, chytil šance, Zeman trefil tyč, dvacet minut to vypadalo dobře. Hosté byli zalezlí, čekali jen na brejk, k ničemu se v první půli nedostali.“

Jenže kýžená branka Sázavy nepřišla. „Vedení se ujali vedení po chybičce a brejku,“ poznamenal trenér. Když v 77. min. Vyskočil upravil na 0:2, vypadalo to s Kavalierem hodně špatně. „Ještě za stavu 0:1 mi míč prošel nad hlavou, na brankové čáře jsem na něj nedosáhl. Přesto Jakub Švec dal za chvíli na 1:2,“ popisoval druhé dějství Pavel Chuchla. „Gólman mi chytil standardku, potom jsem dal ze standardky ještě tyč. Potom přišel brejk, gól na 1:3 a bylo rozhodnuto,“ doplnil k druhé půli.

Domácím chybělo hlavně štěstí v koncovce. „Na góly se teď nadřeme, doma nám to tam nepadá. Potřebovali bychom jít do 1:0, potom se hraje lépe,“ připomněl trenér a zdůraznil: „Pořád nám chybí hráči na klíčových pozicích. Máme mladší kluky, kteří sice chtějí, zatím ale na tuto soutěž nemají technicky. Také hrají i na postech, na kterých by nemuseli. Potíže se sestavou jsou každý týden, je to problematické. Body jsou strašně důležité, mrzí mě to ale i kvůli našim divákům. Větru, dešti ale neporučíš, to umí jen naši kamarádi z východu.“

Branky: 79. Švec – 51., 83.Mejdrech, 77. Vyskočil. Rozhodčí: Benák – Kratochvíl, Chalupa. ŽK: L. Kalivoda – Dvořák, Šípek, Vácha, Horčička. Diváků: 100. Sázava: Hrbek – L. Skála, Chuchla, Král, Marek Chrpa – Danko, Sochor (73. F. Skála), Martin Chrpa, Zeman (46. Kilián) – L. Kalivoda, Švec. Trenér Pavel Chuchla. Olbramovice: Dvořák – Košař, Šípek, Rosol, Vácha, Horčička, Mejdrech, Prégr (90. Bartůšek), Kramný, Košař, Vyskočil. Trenér Miroslav Kaprálek.