Sázava-Miřetice

25.08.2019 12:23

Parádní vstup Sázavy do soutěže - za prvních osm minut vedla 2:0!

včera, 19:44

Sázava - Další ročník v I. B třídě, tentokrát skupině D, fotbalisté Kavalieru Sázava zahájili v sobotu na domácím hřišti, kde přivítali Sokol Miřetice:

 

Sázava - Miřetice 4:1 (3:1)

Domácí Sázavě skvěle vyšel začátek zápasu, když už v 8. minutě vedla 2:0! "To bylo samozřejmě příjemné, na uklidněnou," usmíval se trenér Sázavy Pavel Chuchla. "Potom jsme byli o malinko lepší, hosté ale zlobili. Mají dobrý předek, dva, tři silové, ale pohyblivé útočníky," upozornil kouč a pokračoval: "Hosté také snížili po našem zaváhání, Láďa Král ale naštěstí pěknou ranou k tyči před přestávkou upravil na 3:1 a to prakticky zápas rozhodlo. Brzy po změně stran jsme přidali čvrtou branku a potom jsme měli ještě další šance. Oni také něco měli, ale hruba od 60. minuty se zápas už jen dohrál. Hra se kouskovala."

Branky: 4., 52. Bartoš, 8. Švec, 40. Král - 19. Herwig. Rozhodčí: Boček - Petýrek, Budař. ŽK: T. Svoboda - Přitasil, Jantač, Turek. Diváků: 125. Sázava: Hrbek - L. Skála (62. Keltner), Dušek, Chuchla, Král - Danko (62. T. Svoboda), Martin Chrpa, Marek CHrpa, Bartoš (81. Zeman) - Kadlec, Švec (87. Gyorgyfi). Trenér Pavel Chuchla. Miřetice: Fialka - Čáp, Nebřenský, Blažek, Jenšík (87. Naňák), Přitasil, Čáp, Herwig, Jantač, Turek (69. Klíma), Moudrý. Trenér Petr Naňák.