Sázava-Miřetice-2023

12.06.2023 20:31

Sázava – Miřetice 0:1 (0:0)

„Vyrovnané, bojovné utkání, na hřišti se toho moc nedělo,“ naznačil trenér Sázavy Pavel Chuchla. „Hosté nic neměli, my jsme toho měli také málo," doplnil. „V prvním poločase jsme se jednou dostali do vyložené pozice, soupeř měl jednu střelu. Nic ale zásadního. V prvním poločase jsme měli kopat penaltu a ve druhém taky,“ myslí si kouč a navázal: „Rozhodčí byli mladí, potom nám neuznali gól pro ofsajd. To posoudit neumím, po závaru jsme to dorazili a najednou ofsajd. Nebudu ale posuzovat něco, co nemůžu vidět.“

Branku dostali Sázavští až v samotném závěru zápasu po brejku soupeře. „Když přimhouřím oči, naše hra šla. Směrem dopředu jsme teď jaloví, nejsme schopni nic udělat. Remíza by byla asi spravedlivá, takto jsme zbytečně ztratili,“ uzavřel Pavel Chuchla.

Branka: 90. Brožík. Rozhodčí: Beneš – Týče, Husák. ŽK: Šafránek, Dušek. Diváků: 80. Sázava: Tad. Dytrich – Míšek, Skála, Chuchla, Koubek – Danko (61. Špalek), Sochor (69. Zeman), Martin Chrpa, Šafránek – Steinocher, Dušek. Trenér Pavel Chuchla. Miřetice: Matoušek – J. Přitasil, Moudrý, Zajíc, V. Přitasil, Kočí, Brožík, Cacák, Brýl (76. Turek), Habal, Houdek. Trenér Štěpán Matoušek.