Sázava-M.Králové

31.03.2019 20:19

V zápase proti předposlednímu celku tabulky Sázava otáčela poločasové vedení hostů

včera, 19:20

Městec Králové - V rámci 15. kola I. B třídy, skupina C se fotbalisté Kavalieru poprvé na jaře představili vlastním fanouškům: Na domácím hřišti přivítali předposlední Městec Králové a určitě si chtěli spravit chuť po poslední prohře ve Vrdech:

 

Sázava - Městec Králové 2:1 (0:1)

"Body jsme potřebovali," oddechl si trenér Kavalieru Sázava Pavel Chuchla a pustli se do hodnocení zápasu: "Herně, nasazením a chutí jsme navázali na minulý zápas ve Vrdech, dnes ale s výrazně lepším výsledkem. Dělali jsme méně chyb." Přesto se do vedení dostali hosté v 19. minutě. "My jsme neproměnili řadu šancí, nakonec silou, dobrým pohybem a vůlí jsme výsledek ve druhém poločase otočili. Dali jsme celkem dvě pěkné branky," upozornil kouč. "Městec Králové je ale kromě týmů Hlízova a Sokolče, které jsou někde jinde, nejfotbalovějším celkem soutěže, má individuálně dobré hráče. Ve hře ale moc nebyli, opět jsme dobře napadali, včas jsme dobře odebírali míče. Hosté měli ale v utkání okamžiky, kdy to pro nás nebylo jednoduché. I když jsou předposlední, vážíme si vítězství možná více než s mužstvy z vyšších příček," uzavřel Pavel Chuchla.

Branky: 59. Keltner, 77. Švec - 19. Velenský. Rozhodčí: Trumpus - Kosina, Bekešský. ŽK: Chuchla, Dušek - Němec, Synek. Diváků: 145. Sázava: Hošťálek - Marek Chrpa, Kyselka, Chuchla, Král - Sochor (57. A. Danko), Keltner, Martin Chrpa, Bartoš - Švec, Dušek. Trenér Pavel Chuchla. M. Králové: Chrastný - Kafka, Tyl (73. Rygl), Němec, Jizba (77. Janouch), Hradečný, Velenský, Hartman, Synek, Černovský, Blažek. Trenér Ladislav Krejčí.