Sázava – Kondrac 2:1 (1:1)

23.08.2020 17:41

Domácí nevstoupili do zápase nejlépe. „Prvních deset minut se nám nedařilo, soupeře jsme pustili do dvou šancí. Nepřehrával nás, ale udělali jsme chyby v přechodu,“ upozornil trenér Sázavy Pavel Chuchla. „Neproměnili je, jednou nás podržel Patrik Hrbek v bráně,“ doplnil a pokračoval: „Potom jsme se zklidnili a celý první poločas jsme byli lepší. Hráli jsme dobře.“ V 15. min. se Sázava ujala vedení z pokutového kopu po faulu na Švece. „Před přestávkou bohužel přišel dlouhý aut, po kterém jsme ve vápně zahráli rukou. Hosté z penalty srovnali na 1:1,“ popisoval první půli Pavel Chuchla. „Druhá půle byla z naší strany špatná, bylo to trápení,“ přiznal kouč a navázal: „Sporné míče jsme začali prohrávat, souboje, které bychom měli vyhrát, vyhráli oni. Hosté hráli dobře a důrazně, dostávali se k nám. Naši hráči v záloze a v útoku jsou nedotrénovaní a začali být slabší hlavně v soubojích. Hosté nás tlačili standardkami, byli vyšší, měli tam jednu, dvě šance, které poslali do pekla. Před koncem zápasu jsme udělali jeden z mála dobrých útoků ve druhé půli, po narážečce Keltner hezky obstřelil gólmana a rozhodl. Byl to hodně vydřený zápas, někdy je lepší vyhrát po horší hře, než hrát výborně a prohrát. Musíme se zlepšit, někteří důležití hráči potřebují dotrénovat a doběhat, záleží na tom, jak se k tomu postaví. Abychom mohli konkurovat celých devadesát minut. Dneska to bylo hodně těžké, hosté hráli dobře, vyhráli jsme ale my.“

Branky: 15. pok. kop, 89. Keltner - 39. pok. kop Sedláček. Rozhodčí: Nehasil – Kubečka, Procházka. ŽK: Chuchla, Dušek, Král – Vejvoda ml., Pohorský, Vesecký, Sedláček, M. Vejvoda st. Diváků: 120. Sázava: P. Hrbek - Sedláček, Dušek, Chuchla, Král – Marek Chrpa, Martin Chrpa, Keltner, Bartoš – Broš, Švec. Trenér Pavel Chuchla. Kondrac: Vejvoda ml. – Tichý, Procházka, Lizák, Pohorský, Kubát, Vesecký (59. Hlaváček), Švec, F. Sedláček (77. Pohorský), Zvára, P. Sedláček. Trenér Josef Linhart.