Sázava-Jevany 23/24

20.08.2023 20:05

Sázava – Jevany 2:3 (2:1)

„Nehráli jsme vůbec špatně, odehráli jsme poměrně dobré utkání,“ konstatoval trenér Sázavy Pavel Chuchla. „Naše sestava byla hodně kombinovaná, chybělo nám pět lidí,“ upozornil a pokračoval: „Na hřiště jsme poslali všechny naše miminka, ale všichni to odehráli relativně dobře.“ Po standardních situacích se domácí dostali do vedení 2:0. „Chybělo nám ale více zkušenosti, kvalita v bránění taková nebyla,“ naznačil a doplnil: „Hosté to tam v takové hloupé situaci dokopali na 2:1 těsně před přestávkou. To dobře nebylo.“

Hra se podle sázavského kouče přelévala. „Chvíli jsme hráli my, chvíli hosté,“ řekl a dodal: „Hosté mají kostru týmu kvalitní a dokáží si míč strčit.“ V 61. min. Štěch srovnal na 2:2. „Měli jsme míč na kopačkách, oni se srazí a hosté jdou skoro sami na bránu a ze dvou odrazů nám to tam dokopnou. Z nezkušenosti plynou nešikovnosti a hloupost, kterou hráčům nemůžu vyčítat.“

Sázavští i přesto sahali po vedoucí brance. „Nastřelili jsme tyč, měli jsme závary. Pět minut před koncem jsme kopali roh, ze kterého jsme měli šanci, ale na velkém vápně se míč zamotá pod nohy, místo aby vystřelil, ho kopne jen před sebe, je z toho brejk jeden na čtyři, neumíme ho zastavit faulem a prohrajeme 2:3. K výkonu výhrady nemám vůbec žádné, ale bodík jsme uhrát měli, myslím, že i tři. Dnes to ale byla daň sestavě, která byla hodně nezkušená,“ uzavřel Pavel Chuchla.

Branky: 16. Steinocher, 27. Chuchla – 45. Chroust, 61. Štěch, 87. Šobíšek. Rozhodčí: Mrkvička – Mrázek, Brýl. ŽK: Mařinec, Sochor, Steinocher – Šilhavý, Plášil, L. Rejka, Moško, Chroust, Šobíšek. Diváků: 120. Sázava: Tad. Dytrich – Danko, Skála, Chuchla, Mařinec – Procházka (57. Brunclík), Martin Chrpa, Sochor, Š. Dytrich (84. Stejskal) – Steinocher, Šafránek. Trenér Pavel Chuchla. Jevany: Šilhavý – Plášil, L. Rejka, M. Rejka, Štěch, Škorpil. Moško, Chroust, Urban (51. Saska), Šobíšek, Hubáček (81. Dlabal). Trenér David Hubáček.