Sázava-Divišov-2023

23.04.2023 20:56

Sázava – Divišov 5:1 (3:1)

Sázava v průběhu první půle vedla už 3:0. „Ke konci jsme dostali hodně hloupý gól, po takové nepozornosti,“ naznačil trenér Kavalieru Sázava Pavel Chuchla. „Měli jsme tam i další šance, hru jsme měli po celý první poločas pod kontrolou,“ dodal a doplnil: „Ve druhé půli jsme přidali dva góly. Dohráli jsme to v klidu, není co hodnotit.“

Branky: 9., 38., 63. Sochor, 39. Špalek, 73. Steinocher – 41. Breburda. Rozhodčí: Šebela – Tvaroh, Louda. Bez karet. Diváků: 111. Sázava: Dytrich – Danko (71. Mařinec), Skála, Chuchla, Koubek – Špalek (64. Procházka), Martin Chrpa, Sochor, Šafránek – Steinocher, Novák (46. Zeman). Trenér Pavel Chuchla. Divišov: Šimáček – Krňanský, Šmíd, Vávra, M. Vondrák, Rozsypal, J. Vondrák, Lehán, Breburda (84. Bureš), Babický (46. Hák), Kruťa (49. L. Svoboda). Trenér Tomáš Babický.