Říčany - Sázava

06.09.2021 17:03

Říčany – Sázava 0:2 (0:2)

„Byl to zajímavý zápas,“ konstatoval autor druhé branky Lukáš Konopiský ve veselé pozápasové atmosféře v kabině Sázavy. „Ani jeden tým nenastoupil kompletní, domácí znám,“ začal hodnotit zápas trenér Sázavy Pavel Chuchla. „Domácí byli v první půli hodně ospalí, my jsme se pohybovali lépe než oni a využili jsme toho. Dali jsme dvě branky, další tři, čtyři super příležitosti jsme ještě nedali,“ uvedl a pokračoval: „Ve druhé půli domácí prostřídali, přeskupili řady a obrázek hry se změnil. Přitlačili nás, závary v naší šestnáctce jsme uhlídali a ukopali, chytal výborně gólman. Pro nás jsou body zlaté, po tom našem vstupu do soutěže.“ Do druhého poločasu v sázavském dresu chyběl David Kalivoda. „Chyběl nám jeho klid na míči,“ uzavřel Pavel Chuchla.

Branky: 9. D. Kalivoda, 45. Konopiský. Rozhodčí: Sandev – Pagáč, Řičica. ŽK: Havelka, Koranda, Netolický ml., Sus – Sochor, Král, Švec, Martin Chrpa. Diváků: 44. Říčany: St. Netolický st. – Blažejovský, Hronovský, Havelka, Beneš, Kolařík, Koranda, Fidler, Míka, St. Netolický ml., Pont. Trenér Jan Vlček. Sázava: Tichovský – L. Skála, Sedláček, Chuchla, Král – Danko (87. Procházka), Martin Chrpa, Sochor, Konopiský – D. Kalivoda (46. Dytrich), Švec.