Před těžkou sérií Sázava zvládla zápas s posledním Křivsoudovem

29.10.2023 19:04

Sázava – Křivsoudov 6:0 (4:0)

„Tento zápas pro nás byl extrémně důležitý, v posledních dvou kolech nás čekají Uhlířské Janovice a Kácov. Potřebovali jsme se nutně dostat na osmnáct bodů, abychom – kdyby se nám poslední dva zápasy nepovedly bodově – žili i do jara,“ vysvětlil sázavský trenér Pavel Chuchla. „Na začátku jsme museli dvakrát hasit ztrátu míče, naštěstí z toho nic nebylo,“ pustil se do hodnocení zápasu kouč a pokračoval: „Potom jsme se zklidnili, i když naše hra nebyla pětadvacet minut úplně stoprocentní, dali jsme do přestávky čtyři góly.“

Výsledek si Sázavští po přestávce pohlídali. „Ve druhé půli jsme hráli výborně, objektivně je nutné říci, že když prohráváte 4:0, nějak extra vás to nebaví,“ upozornil Pavel Chuchla a navázal: „Dali jsme další dva góly, mohli jsme jich dát ale ještě osm. Soupeř už neměl motivaci, což naprosto chápu za stavu 4:0 po prvním poločasu, to není příjemné. Druhá půle nám vyšla i fotbalově, kluci si dali míč mezi sebou, neztráceli, měli jsme tam hezké kombinace do rychlosti, nepředržovali míče. Za tohoto stavu se hraje dobře. Dali jsme nádherné góly, neskutečnou raketu do víka. Máme radost, bylo pro nás důležité dostat se na osmnáct bodů do jara, ať už poslední kola dopadnou jakkoliv.“

Branky: 4., 39. Svoboda, 28. Šafránek, 43., 73. Steinocher, 59. Chuchla. Rozhodčí: Stehlík – Jarolímek, Kulanda. ŽK: Steinocher – Toula. Diváků: 101. Sázava: Tad. Dytrich (80. Malý) – Koubek, Skála (46. Procházka), Chuchla (65. Míšek), Král – Steinocher, Martin Chrpa, Šafránek, Sochor (58. Zeman), Danko – Svoboda. Trenér Pavel Chuchla. Křivsoudov: Doškář – Ptáček, Macháček, Fürbacher, Štika, Tulach, Veselka (31. Macháček), Vopěnka, Toula, Dufek, Fučík. Trenér Petr Veselka.