Pavel Chuchla: „Za vítězství jsme rádi, každý v pelotonu musí vyhrávat!“

15.10.2023 17:35

Sázava – Kunice 2:1 (0:0)

„Jsem spokojený maximálně. Minule jsme prohráli a při současném rozložení sil, postupů a sestupů se musí neustále bodovat. Minulý zápas mě mrzí. Body jsme si tak dneska museli vzít,“ uvedl trenér Sázavy Pavel Chuchla a pokračoval: „Kunice jsou těžkým soupeřem, se spoustou šikovných fotbalistů. Mají problém v obraně, která se jim obměnila a omladila. My jsme si vytvořili osm opravdu obrovských šancí – do prázdné brány, z brankových čar. V první půlce jsme neproměňovali. Ve druhé jsme zaplať pánbůh dali dva góly. Hosté nás zlobili, měli tam šance po našich nepřesnostech. Byli nepříjemní, nenechávají rozehrávat, jdou hodně vysoko. K tomu šikovní kluci, kteří si ve středu hřiště a nahoře dokáží poradit. Neproměněné šance hrozily tím, že by se zápas mohl zvrtnout tam, kam nechceme. Branku jsme dostali deset vteřin před koncem, z vítězství máme radost, je důležité. Musíme vyhrávat, jako všichni v pelotonu. Kdo má dlouhé série bez výhry, začne se v tom topit.“

Branky: 51. Danko, 71. Král – 90.+2 T. Skála. Rozhodčí: Žáček – Jarolímek, Blížil. Bez karet. Diváků: 113. Sázava: Tad. Dytrich – Koubek, L. Skála, Chuchla, Král – Kalina (86. Urban), Šafránek, Mar. Chrpa, Steinocher, Danko (72. Zeman) – Svoboda. Trenér Pavel Chuchla. Kunice: Moravec – A. Tůma, Ryger, T. Skála, M. Skála, Zaal, J. Vodička, Drábek, F. Tůma, D. Vodička (82. Kaucký), Zderadička (72. Chrdle). Trenér Lukáš Liška.