Olbramovice-Sázava 22

24.04.2022 15:04

Olbramovice – Sázava 2:3 (1:0)

Domácí na začátku hosty zaskočili. „Začátek jsme vůbec nechytli, domácí měli hned dvě šance. Začali opravdu dobře, překvapili mě, musím je pochválit,“ přiznal trenér Kavalieru Pavel Chuchla. „Dvakrát, třikrát nám ulétli, podržel nás brankář Patrik Hrbek. Byli jsme vykulení, že to takto do nás pustili,“ doplnil a pokračoval: „Obrannou fázi jsme na začátku měli špatnou, také jsme zbytečně poztráceli nějaký ten míč. Potom jsme obranu zlepšili, dostali se do toho, začali hrát slušně a dostali se do neskutečných šancí. Třikrát jsme nastřelili tyč, jejich brankář Malík to třikrát neskutečně chytil. V prvním poločase jsme měli čtyři, pět dobrých šancí a ve chvíli, kdy jsme vypadali už dobře, inkasovali jsme z brejku.“

Druhý poločas se už hrál podle sázavských not. „Ještě jsme přidali a zápas rychle otočili na 1:3, Steinocher dal hattrick. V poslední minutě jsme po hloupé chybě dostali na 2:3,“ konstatoval Pavel Chuchla a doplnil: „V poslední minutě se ale bohužel zranil Luděk Steinocher, má něco se svalem. To je velká kaňka na úspěšném zápase. To nás hodně mrzí, byl suverénně nejlepší na hřišti a opravdu je v obrovské formě. Jeho zranění je mrzuté.“

Branky: 31. Vyskočil, 90.+1 Štěpánek – 61., 63., 68. Steinocher. Rozhodčí: Chalupa – Pudil, J. Volenec. ŽK: Šípek, Brejla, Rosol - Steinocher. Diváků: 68. Olbramovice: D. Malík – Šípek, Štěpánek, Brejla (46. Písařík), Vyskočil, Košař (69. Bartůšek), Kramný, Mejdrech, Brejla (79. Košař), Rosol, Vácha. Sázava: P. Hrbek – Danko (76. Sochor), Ksandr, L. Kalivoda, Král – Špalek (72. Novák), Martin Chrba, Steinocher, Koubek – D. Kalivoda (84. L. Skála), Švec. Trenér Pavel Chuchla.