Mnichovice – Sázava

01.09.2019 20:14

Mnichovice – Sázava 0:0, pok. kopy 4:5

Dlouho jsme venku nebodovali. Doma sice bodujeme stále, ale chtěli jsme zlomit zápas venku. To se nám povedlo,“ oddychl si trenér Sázavy Pavel Chuchla.

„V prvním poločase jsme daleko více tlačili na pilu než domácí. Byli jsme v zápase jasně lepší. Měli jsme asi šest vyložených situací ke vstřelení branky. To se nám ale nepovedlo,“ litoval.

„Ve druhém poločase naše aktivita nebyla taková. Nicméně jsme měli asi tři situace, ze kterých se dalo branku vstrelit. Domácí nastřelili hned na začátku druhého poločasu tyč po střele ze dvaceti metrů. Poté měli nějaké standardní situace, ale vysoké hráče domácích jsme ubránili. Poté jsme byli šťastnější v penaltách. To je ale dovednostní soutěž,“ uzavřel Pavel Chuchla.

Rozhodčí: Šmejkal – Zdeněk, Hron. Žluté karty: Zdichynec, Rejka – Kadlec, Svoboda. Diváků: 150.

Mnichovice: Vinš – Sivák, Rejka, Zdichynec, Čížek, L. Rejka, Hrodek, Chroust, Kučera, Sulánský, Doležal (83. Kašpar). Trenér Jan Vlček.

Sázava: Hrbek – Marek Chrpa, Dušek, Chuchla, Král – Danko (61. Svoboda), Martin Chrpa, Keltner, Bartoš – Kadlec, Švec. Trenér Pavel Chuchla.