Miřetice – Sázava 6:3 (3:1)

15.09.2020 14:12

 

13. září 2020, 19:32
 

Miřetice – Fotbalisté Kavalieru Sázava se vypravili k utkání čtvrtého kola I. B třídy, skupina D na hřiště TJ Sokol Miřetice.

Miřetice – Sázava 6:3 (3:1)

Na soupeře se Sázavští podle trenéra Pavla Chuchly připravili. „Soupeře jsme znali, na malém betonovém hřišti hraje nakopávané míče na kapitána, který míče prodlužuje na rychlého útočníka. Všechny auta hází na malé vápno,“ podělil se o své poznatky sázavský kouč. „Chtěl jsem to uskákat a to se nám celkem dařilo,“ dodal a pokračoval: „Jenže potom místo odkopu míče ho přihrajeme za sebe a prohráváme 1:0. Z podobné situace jsme šli do 2:0 – po zbytečném faulu jsme si dal vlastní branku, když jsem sáhl do dobře kopnutého míče na hráče za mnou.“

Potom Sázavští snížili na 2:1 – po dlouhém odraženém autu na vápno to Keltner prostřelil – 2:1. „Druhou půli jsme si řekli, že budeme trpěliví, že se stavem 3:1 se dá něco udělat,“ naznačil Pavel Chuchla. V 60. minutě šli ale hosté do deseti, když byl vyloučený Dušek. „Stoperovi přeskočil míč nohu a fauloval hráče, který by šel sám na bránu,“ popsal situaci kouč a pokračoval: „My jsme potom vyrovnali na 3:2 a 3:3, potom jsme ale dostali čtvrtou branku po neuvěřitelné sérii chyb. Asi šestkrát jsme mohli z vápna nebo kolem vápna odkopnout míč, místo toho ale po dlouhém autu jsme dostali úplně nesmyslný gól. Potom jsme to ještě zkoušeli, domácí nám ale dali z brejků ještě dva góly. Soupeř nehraje typický fotbal, ale připravení jsme na to byli. Hlavně technickými chybami kolem pokutového území a nedůsledností jsme to domácím ulehčili. Přitom jsme nebránili špatně, ale když je míč na odkop, nemůžu ho dát za sebe a poslat frajera samotného na bránu.“

Sázavští byli ale blízko alespoň jednoho bodu. „Když jsme dorovnali na 3:3, mohli jsme bod uhrát, ale když myslím na ten čtvrtý gól, bod jsme si nezasloužili,“ uzavřel Pavel Chuchla.

Branky: 18. Kamarýt, 30. vlastní (Chuchla), 46., 72. Moudrý, 81., 90. Jenšík. Rozhodčí: Tvaroh – Roth, Louda. ŽK: Brýl, Kamarýt. ČK: 60. Dušek. Diváků: 70. Miřetice: Fialka – Brýl, Blažek, Kamarýt, Přitasil, Čáp, Müller, Kliap, Zajíc, Turek, Moudrý. Trenér Petr Naňák. Sázava: Tichovský – Marek Chrpa, Dušek, Chuchla, Král – Danko (57. Broš), L. Kalivoda, Keltner, Martin Chrpa (79. Zeman) – D. Kalivoda, Švec. Trenér Pavel Chuchla.