Miřetice-Sázava 22

14.06.2022 21:41

Miřetice – Sázava 1:0 (1:0)

Sázavští nastoupili v Miřeticích na hřišti menších rozměrů. „Tentokrát tam byla i tráva kromě betonu, který tam mají obvykle,“ naznačil trenér Sázavy Pavel Chuchla. „Rozměry hřiště tam jsou ale extrémně malé,“ zdůraznil a pustil se do hodnocení zápasu: „Měli jsme více ze hry, soupeře tlačili. Dostali jsme branku z trestného kopu, kdy jsme si rovnali zeď a on nám to kopl do prázdné brány. V první půli jsme také přežili penaltu, kterou vyrobil nesmyslně náš brankář a potom si ji chytil. Měli jsme tam nějaké šance, které jsme nedotáhli, nastřelili tyč. Ve druhé půli jsme domácí mačkali, měli jsme nájezd na bránu, závary v šestnáctce. Měli jsme kopat minimálně dvě penalty, ale je to život. Penalty byly jasné – jednou hra rukou, jednou nás strhl ve vápně, když jsme šli sami na bránu. Teď nám o nic nejde, ale pokud bychom museli bodovat, to by mě štvalo. Hráli jsme, kombinovali, ale trochu nám tam něco chybělo. Vepředu nám chyběl trochu David Kalivoda, který dokáže něco vymyslet. Celý zápas jsme do domácích šili, snažili se. Druhou půlku se už jenom bránili, v té první nás zlobili brejky. Domácí měli i výborného Fialku v bráně, je to šikovný kluk, vždycky se mi líbil, když jsem ho viděl. Náš výkon úplně špatný nebyl, ale vždy někde chyběl půlmetr nebo trochu více důrazu, někdy i štěstí v zakončení. Remíza by byla asi spravedlivá.“

Branka: 40. V. Přitasil. Rozhodčí: Jeník – Kurka, Budil. ŽK: Herwig, J. Přitasil – Ksandr. Diváků: 65. Miřetice: Fialka – Blažek, V. Přitasil, Herwig, Kočí, J. Přitasil (82. Kamarýt), Čáp, Martínek, Brožík, Turek (52. Klenot), Moudrý. Trenér Petr Naňák. Sázava: Tichovský – L. Skála, Ksandr, Chuchla, Král – Špalek, Martin Chrpa, L. Kalivoda, Koubek – Steinocher, Novák (46. Sochor). Trenér Pavel Chuchla.