Miřetice-Sázava 22- podzim

21.08.2022 19:56

Miřetice – Sázava 1:1 (0:1)

Jeden bod trenér Sázavy Pavel Chuchla sice bere, ale ze hry svého celku je zklamaný. „Se Sokolem Miřetice máme dlouhodobě hroznou bilanci – tři poslední zápasy, nula bodů. Proto jsme měli ze zápasu respekt,“ upozornil a pokračoval: „Připravovali jsme se na obranu na menším hřišti, věděli jsme, že útočník František Rybařík je nadstandardní, možná nejlepší v soutěži, domácím se vrátil vysoký Kamarýt, a proto byly složité i standardky, také se tým Miřetic za poslední dva roky zlepšil a doplnil kádr.“

Podle slov Pavla Chuchly začali hosté špatně. „Drželi jsme míč, kombinovali jsme. Očekávali jsme herní převahu, nechtěli jsme ale dělat zásadní chyby vzadu. To nám celkem vycházelo, ale už v první půli nebyla naše ofenziva dobrá,“ naznačil a pokračoval: „Domácí se nechali zbytečně vyloučit, což jsme využili vstřelenou brankou. Druhá půlka byla z naší strany katastrofa!“

Hosté po přestávce sice dobře bránili, v útoku se ale na nic velkého nezmohli. „Inkasovali jsme branku, ale dopředu jsme neudělali vůbec nic. Sice jsme měli jednu vyloženou šanci, ale na to, že jsme hráli proti deseti, to je strašně málo,“ poznamenal kouč a dodal: „Dělali jsme technické chyby, hráli nervózně, útok katastrofálně řešil nadějné situace. Míč jsme předržovali, když jsme měli rozeběhnutá křídla, neposunuli jsme jim to a chodili hráčů. Bod jsme před zápasem sice chtěli, ale myslel jsem, že náš výkon bude diametrálně odlišný. Vůbec se mi to nelíbilo. Čekal jsem náš lepší výkon, u některých hráčů jsem doslova rozladěný.“

Branky: 62. F. Rybařík – 43. Koubek. Rozhodčí: Novotný – Petýrek, Budař. ŽK: Habal, Přitasil, F. Rybařík, Turek. ČK: 32. Habal. Diváků: 60. Miřetice: Matoušek – V. Přitasil, Blažek, Kamarýt, Habal, J. Přitasil (85. Kliap), Moudrý, Brožík, Cacák (54. Pidhurskyi), Kočí, F. Rybařík. Trenér David Turek. Sázava: Dytrich – Koubek, Ksandr, L. Kalivoda, Král – Dušek (63. Novák), Keltner, Martin Chrpa, Danko – D. Kalivoda (71. Sochor), Steinocher. Trenér Pavel Chuchla.