Kunratice-A

09.02.2020 18:02

Trenér Pavel Chuchla: „První zápas přípravy? Tomu říkám falešná forma!“

včera, 17:33

Praha - V rámci zimní přípravy na jarní část I. B třídy fotbalisté FK Kavalier Sázava vyrazili v neděli po obědě do Prahy, kde narazili na účastníka pražské I. třídy - Slovan Kunratice.

 

Kunratice - Sázava 4:4 (0:2)

"Ze zápasu mám dobrý dojem, hrálo se za super počasí," uvedl trenér Sázavy Pavel Chuchla. "Prvnímu zápasu vždy říkám falešná forma, když všichni nastoupí po přestávce natěšení," upozornil a pokračoval: "Začali jsme dobře, po deseti minutách jsme dvakrát utekli a vedli jsme 2:0. Soupeř pochopil, že by měl bránit jinak, hra se vyrovnala a do konce prvního poločasu se útoky střídaly, ovšem už bez gólu. Hra nevypadala nejhůře, nějaké nepřesnosti tam byly, ostatně jako v každém zápase."

Ve druhém poločase kunratický Slovan začal skóre dotahovat. "My jsme vždy odskočili, padaly hezké góly a nakonec je z toho asi zasloužená remíza 4:4. Z hlediska zimní přípravy byl zápas absolutně vpořádku," dodal k druhé půli kouč, který představil v Sázavě dalšího brankáře: "Tomáš Tichovský je z Poříčí nad Sázavou, dohodli jsme se, že to u nás na půl roku zkusí. V I. B třídě dostane prostor tak, aby ukázal, co v něm je," naznačil Pavel Chuchla. "Uzdravil se a změnil práci Roman Havránek, na jaře by měl absolvovat daleko více zápasů," upozornil a zakončil: "Pokud by se něco naskytlo, do zadních řad bychom ještě jednoho hráče brali. Zatím ale není nic aktuálního."

Branky Sázavy: Keltner, Bartoš, Kadlec 2. Sázava: Hrbek (46. Tichovský) - Král, Chuchla, Dušek, Skála - Danko, Martin Chrpa, Keltner, Marek Chrpa - Bartoš, Kadlec. Střídal Zeman. Trenér Pavel Chuchla.

Další zápas:
H. Brod B - Sázava (neděle od 13 hodin)