Kunice - Sázava- 2023

26.03.2023 17:51

Kunice – Sázava 2:1 (1:1)

Na menší umělé trávě hosté začali slibně. „Na malém hřišti jsme nehráli nic světoborného, ale hra byla plná soubojů, dvacet minut jsme hráli důrazně a celkem to šlo,“ začal hodnotit jarní premiéru sázavský trenér Pavel Chuchla. Výsledkem byl i gól Sázavy na 0:1. „Adam Danko důrazně přetlačil stopera a vypadalo to nadějně,“ komentoval kouč první gól a pokračoval: „Potom to vypadalo, jako kdybychom šlápli na všechny brzdy, co existují. Vepředu jsme vůbec neudrželi míč a i když to nebylo jednoduché, obranná hra s pomocí středových hráčů celkem fungovala.“ Přesto se domácí dočkali ve 40. minutě vyrovnání po centru. „Domácí si vyrovnání zasloužili. Vyložené šance sice neměli, ale tlačili nás,“ přiznal trenér.

Ve druhém poločase se hostům podařilo otupit útočné výpady soupeře. „Pořád jsme ale hráli špatně, směrem dopředu byla hra katastrofická. Naši ofenzivní hráči vůbec neměli svůj den,“ opakoval Pavel Chuchla. Nakonec alespoň o jeden bod Sázava přišla v nastaveném čase. „Rozhodčí už chtěl pískat konec. My jsme nesmyslně rozehrávali míč, vyběhli jsme někam nahoru. Přihrávka dopředu nebyla špatná, ale v celém zápase našim útočníkům nebylo možné nic dát,“ upozornil a dodal: „Okamžitě jsme o míč přišli, domácí se pustili do takového polobrejku, Vodička od postranní čáry chtěl centrovat, ukopnul se a míč nám zapadl do brány do zadního víka. Byli jsme potrestaní za naši hloupost, měli jsme v klidu dohrát na 1:1, na to, abychom něco vytvářeli nebo strhávali zápas na naši stranu, to vůbec nebylo. Zápas se nám prostě nepovedl, je škoda dostat v nastaveném čase takový gól ´haluzák´.“

Branky: 40. T. Skála, 90.+1 Vodička – 20. Danko. Rozhodčí: Procházka – Kurka, Kocman. ŽK: Prokš – Steinocher. Diváků: 60. Kunice: Chadima – Janků, Prokš (58. Ryger), Buček, T. Skála, M. Skála, Hosnedl, Vodička, Drábek, Tůma, Zderadička (90. Simandl). Sázava: Tad. Dytrich – L. Skála, Koubek, Chuchla, Král – Danko (51. Špalek), Martin Chrpa, Šafránek, Steinocher – D. Kalivoda (60. Sochor), Novák. Trenér Pavel Chuchla.