Křivsoudov-Sázava 2023

30.04.2023 20:49

Křivsoudov – Sázava 4:1 (1:1)

„Klasický zápas – my hrajeme, oni dávají góly,“ konstatoval trenér Kavalieru Sázava Pavel Chuchla. „Celkově jsme nepodali špatný výkon – hráli jsme dobře. Kombinovali, tlačili se dopředu, ovšem udělali jsme obrovské chyby na první dva góly domácích,“ začal hodnotit první poločas. Na vedení Křivsoudova dokázal v prvním poločase odpovědět Ondřej Dušek gólem na 2:1. „Třetí branku jsme dostali ve druhé půli z brejku,“ doplnil kouč. Podle něj potom rozhodčí dvakrát odepřel hostům pokutový kop. „To mi trochu vadí, to by bylo na 3:2 a ještě bylo dost času,“ naznačil a pokračoval: „Jednou po jasném faulu ve stejné situaci následovala ještě ruka, ve druhém případě si nejsem úplně jistý, jestli to bylo v pokutovém území, kluci tvrdí, že ano. Rozhodčí řekl, že to byla výhoda, nevím.“

Největší sílu domácích Pavel Chuchla vidí v ofenzivě. „Vepředu mají dva, tři dobré hráče, chtějí to na ně protlačit,“ všiml si. „Naše mužstvo nehrálo špatně, individuální chyby nás hodně srazily a z toho body udělat nejde,“ poznamenal a dodal: „My jsme nějaké šance měli, něco pochytal brankář, něco jsme nedořešili úplně tak, jak jsme měli. Domácí vyhráli zaslouženě, góly dali, my ne.“

Branky: 16. Macháček, 17. Jakl, 54. Ptáček, 88. Štika – 24. Dušek. Rozhodčí: Laštovička – Pagáč, Sandev. ŽK: Procházka – Chuchla, Dušek. Diváků: 120. Křivsoudov: Doškář – Št. Vopěnka, Ptáček (74. Tulach), Macháček, Šticha, F. Vopěnka, Toula (46. Mišoň), Filip, Jakl, Fučík (61. Vondrák), Procházka (79. J. Vopěnka. Trenér Martin Macháček. Sázava: Dytrich – Sedláček, Skála, Chuchla, Koubek – Danko, Martin Chrpa, Sochor, Dušek (61. Zeman) – Steinocher, Špalek (61. Novák). Trenér Pavel Chuchla.