Keltner vystřelil tři body pro Sázavu ve druhé minutě nastavení!

30.09.2018 19:24

Sadská – Fotbalisté Sázavy v 6. kole I. B třídy sk. C zavítali do Sadské. Na horké půdě domácího celku hosté zazářili, když v nastaveném čase o jejich vítězství rozhodl Keltner. 

Sadská – Sázava 1:2 (0:1) 

„Jednalo se o těžký zápas na velkém hřišti. Bylo to náhanění od vápna k vápna. V prvním poločase každý tým chvíli určoval tempo hry. Domácí mají silný útok, takže jsme na to museli dávat pozor. Domácí měli šance, ale my také. Navíc jsme dali krásnou branku střelou z vápna do šibenice,“ popisoval dění v prvním poločase trenér Sázavy Pavel Chuchla

„Druhý poločas jsme neodehráli dobře. Měli jsme spousty brejkových situací, ale nedokázali jsme je dořešit do finální fáze. Byli jsme zbrklí. Hodně standardních situací jsme pohlídali. Nakonec jsme ale inkasovali na jedna jedna,“ řekl. 

„V nastaveném čase vystřelil Keltner ze třiceti metrů, míč zaplaval a skončil v síti. Je to šťastné vítězství,“ konstatoval Pavel Chuchla. 

Branky: 55. Svoboda – 17. Král, 90. + 2 Keltner.  

Rozhodčí: Pejša - Pálek, Bydlák. Žluté karty: Čábelka – Havránek, Král. Diváků: 87.  

Sadská: Šaroch – Čemus, Dudla Janiga, Brynych, Havlík, Jech, Lukavec (74. Kučera), Plot, Svoboda, Čábelka.  

Sázava: Hošťálek – Marek Chrpa, Kyselka, Chuchla, Král – Sochor (71. Nepraš), Keltner, Martin Chrpa, Bartoš – Havránek, Dušek. Trenér Pavel Chuchla.