Jankov-Sázava

07.06.2020 11:18

Jankov - Sázava 3:1 (1:0)

"Soupeř byl slabší než minulý týden Aritma. Chce ale postoupit do I. B třídy a špatný nebyl," upozornil trenér Sázavy Pavel Chuchla. "Měli dobré útočníky, s dlouhými balóny jsme měli problémy," přiznal a pokračoval: "Hra byla vyrovnaná, šance se střídaly. Domácí vedli po jedné střele. V prvním poločase jsme se do hry úplně nedostali, ve druhé půli jsme měli už poměrně výraznou herní převahu. Defenziva nám ale moc neklapala, měli jsme problémy z každého nakopnutého míče."

Domácí zvýšili na 2:0. "Po naší chybě - minuli jsme čistý míč," zdůraznil Pavel Chuchla. "Potom jsme snížili na 2:1, měli další tři, čtyři šance. Šli jsme sami na bránu a nedali. Třetí branku jsme dostali v samotném závěru," doplnil k zápasu. "Utkání jsme mohli otočit, to nás ale neomlouvá. Taková utkání bychom měli v klidu vyhrát a do tempa se dostat rychleji. Obranná fáze byla špatné, hrozně zmatkujeme. Z akcí, které bychom měli vyřešit v klidu, uděláme zmatek. Necháváme se obcházet poměrně jednoduše po stranách a potom to honíme. Otáčet zápasy je pro nás v tuto chvíli dost obtížné, s obrannou fází nás čeká dost práce," uzavřel své hodnocení.

Branka Sázavy: Broš. Sázava: Tichovský - Skála, Dušek Král, Marek Chrpa - Danko, Keltner, Martin Chrpa, Bartoš - Broš, Švec. Střídali Zeman. Trenér Pavel Chuchla.