Fotbalisté Sázavy vybojovali všechny body na hřišti FK Loučeň!

14.10.2018 11:39

Loučeň - V osmém kole I. B třídy, skupina C fotbalisté Kavalieru Sázava zavítali v sobotu na hřiště FK Loučeň 1893. A vedli si výborně - po vítěství 2:0 si připsali všechny body:

Loučeň - Sázava 0:2 (0:0)

"Kromě výsledku jsem spokojený i s naší hrou," předeslal sázavský trenér Pavel Chuchla. "Byl to náš nejlepší výkon na podzim, z hlediska plynulosti hry i mezihry," upřesnil a pokračoval: "V prvním poločase se nám vyloženě dařilo, škoda, že jsme nevstřelili branku. Měli jsme tam dvě dobré příležitosti. Obranná hra nám funguje už delší dobu, soupeře do šancí nepouštíme a to platilo i v Loučni."

Po změně stran se hra přece jen rozkouskovala. "Domácí posunuli jednoho, dva hráče nahoru, chtěli nám více blokovat rozehrávku. Třicet minut to byl boj ve středu hřiště," řekl Pavel Chuchla a doplnil: "Nakonec jsme po hezké kombinaci vstřelili branku, domácí hru více otevřeli a vítězství jsme potvrdili. Jsme spokojení, náš výkon byl dobrý, výhra je zasloužená a jedeme dál."

Branky: 82. Keltner, 90. Dušek. Rozhodčí: Kuka - Musil, Roth. ŽK: Marek Chrpa. Diváků: 70. Loučeň: Bednář - Holler, Špalda, Vlasák, Ladra, Prisčák, Štěpánek, Holub, Bartoň, Mareš, Bobek. Trenér Otakar Ottomanský. Sázava: Hošťálek - Marek Chrpa, Kyselka, Chuchla, Král - Nepraš, Martin Chrpa, Keltner, Sochor - Havránek, Dušek. Trenér Pavel Chuchla.