Fotbalisté Sázavy na domácím hřišti udolali celek AFK Pečky

10.11.2018 19:39

Sázava – Fotbalisté Sázavy ve dvanáctém kole I. B třídy sk. C na domácím hřišti přivítali AFK Pečky. Utkání se hrálo na velmi náročném terénu. 

Sázava – Pečky 3:2 (1:1) 

Hrálo se velmi těžké utkaní na rozbláceném terénu, na kterém se hned míč obalí a hraje se velmi těžce,“ konstatoval trenér Sázavy Pavel Chuchla a pokračoval: „Zápas byl sice v úvodu vyrovaný, ale soupeř nám dokázal hned v úvodu vstřelit branku. Do tří minut jsme ale vyrovnali,“ oddychl si. 

Zápas se ale po fotbalové stránce hodnotí velmi těžko. Byl to boj plný skluzů a osobních soubojů. Nakonec jsme se ve druhém poločase zlepšili. Druhou branku jsme dali ze standardní situace, to nám pomohlo. Na tři jedna jsme zvýšili z penalty,“ popisoval Pavel Chuchla a navázal: „Soupeř čtyři minuty před koncem snížil. My jsme pak byli rádi, že jsme zápas dotáhli do vítězného konce,“ řekl. 

Branky: 11. Havránek, 62. Dušek, 71. Keltner pok. kop – 8. Novák, 86. Růžička. 

Rozhodčí: Říha – Sandev, Špidra. Žluté karty: Keltner – Křivský, Linder, Macháček, Materna, Konůpek. Diváků: 100.  

Sázava: Hošťálek – Marek Chrpa, Kyselka, Chuchla, Král – Sochor (58. Skála), Martin Chrpa, Keltner, Nepraš (76. Stejskal) – Havránek, Dušek. Trenér Pavel Chuchla. 

Pečky: Cihlář – Richter, Jedlička, Holub, Modrovič, Křivský, Novák, Lindner, Macháček, Růžička, Materna (64. Konůpek). Trenér Petr Šafránek.