FC Jevany - Sázava

22.08.2021 21:37

Jevany – Sázava 3:0 (2:0)

Trenér Sázavy Pavel Chuchla počítal předzápasové omluvenky. „Asi čtyři nebo pět kluků z různých důvodů nepřišlo, museli jsme vzít kluka z béčka, co dlouho nehrál. Na křídle hrál dorostenecký brankář. Ne, že by hráli špatně,“ upozornil kouč a dodal: „Domácí byli lepší po celé utkání, zaslouženě vyhráli.“

Ještě za stavu 0:0 ale měli hosté jednu velkou příležitost. „Švec šel sám na bránu, nedal. Mohli jsme jít do 1:0, což by nebylo spravedlivé, fotbal ale spravedlivý není,“ poznamenal trenér a pokračoval: „Soupeř už před tím měl nějaké šance, něco pochytal brankář Tichovský. Bránili jsme, domácí příležitosti nebyly úplně tutovky.“

Rozhodující moment přinesly dvě minuty v prvním poločase. „Dostali jsme dva slepené góly, ve druhé půli jsme dostali třetí po standardce. Už nebylo o čem,“ připustil Pavel Chuchla a doplnil: „Na hřišti už se toho úplně tolik nedělo, domácí si výsledek pohlídali. Na mezihru jsme moc neměli hráče, v útoku míč moc neudrželi. Hra byla v režii Jevan.“

Branky: 28. Hubáček, 30. Šimůnek, 55. Šmejkal. Rozhodčí: Husák – Šefara, Týče. ŽK: Bečvařík, Popelka, Černý – Král, Švec, Martin Chrpa. Diváků: 110. Jevany: Šilhavý – Chroust, Moško (69. Plášil), Štefančík, Šmejkal (88. Mjartan), Šimůnek, Rejka, Kozlíček, Hubáček (86. Lahoda), Bečvařík, Popelka (62. Černý). Trenér Roman Marušák. Sázava: Tichovský – Skála, Chuchla, Král, Sedláček – Sochor, Chrpa, Švehla (46. Dytrich), Zeman – L. Kalivoda, Švec. Trenér Pavel Chuchla.