Dvougólové manko z prvního poločasu Sázava po přestávce už nedotáhla

05.10.2019 19:39

Jevany - Sázava 3:2 (3:1)

"Výsledek nás mrzí, mohl být lepší," naznačil trenér Sázavy Pavel Chuchla a pustil se do hodnocení zápasu: "Začali jsme lépe než soupeř, měli jsme tam hodně náznaků přečíslení, měli jsme tam náběhy, kdy jsme si mohli poslat míč do jasných šancí. Některé míče jsme předrželi, některé úplně zbytečně pokazili." Místo toho ale ve 31. min. Sázavští inkasovali, i když ani ne po třech minutách srovnali na 1:1. "Naším nedůrazem v obraně domácí bohužel stanovili poločasový výsledek na 3:1, což staršímu a zkušenému mužstvu z Jevan vyhovovalo. Moc neběhali, byli rádi, že můžou stát na své půlce a zkoušet protiútoky. Tím, jak domácí zalezli, jsme už ale také byli méně nebezpeční."

Od 59. minuty hráli hosté pouze proti deseti, v 74. minutě Král kontaktním gólem vykřesal naději. "Ještě bylo hodně času, hru jsme možná měli ve své moci. Balóny jsme ale nedostali do krajů, abychom mohli centrovat. Do zahuštěné obrany byl problém se dostat kombinací," upozornil kouč a dodal: "Ani terén kombinaci moc nepomohl, vysocí stopeři nám sbírali vyšší míče. Do dobré šance jsme se možná dostali, ale uteklo nám to ke gólmanovi. Proto jsme asi zaslouženě prohráli o jednu branku."

Branky: 31., 42. Jak. Popelka, 39. T. Panenka - 34. Švec, 74. Král. Rozhodčí: J. Beneš - Husák, A. Beneš. ŽK: Šilhavý, Štefančík, Jak. Popelka, Jan Popelka, T. Panenka - Hrbek, Danko, Dušek, Král, Kadlec. ČK: 59. T. Panenka. Diváků: 100. Jevany: Šilhavý - Moško, Štěch, Štefančík, Jak. Popelka, Jan Popelka, Hubáček, Krákora, Bečvařík, T. Panenka, Černý. Trenér Roman Marušák. Sázava: Hrbek - Sedláček, Dušek, Chuchla, Král - Danko (56. Marek Chrpa), Keltner, Martin Chrpa, Bartoš - Kadlec, Švec. Trenér Pavel Chuchla.