Sázavský zimní turnaj přípravek 2012

sobota 21.1.2012

Konečné pořadí turnaje
1. Zbraslav
2. Říčany
3. Podolí
4. Pečky
5. Satalice
6. Sázava
7. Uhlířské Janovice
8. Vyšehořovice

Rozpis uzkání

 

Zápasy ve skupinách
# Skupina Tým Výsledek
1 A Sázava - Satalice 0:4
2 B Zbraslav - Uhl. Janovice 0:4
3 A Vyšehořovice - Říčany 0:4
4 B Podolí - Pečky 0:0
5 A Sázava - Vyšehořovice 6:0
6 B Zbraslav - Podolí 4:1
7 A Satalice - Říčany 0:2
8 B U. Janovice - Pečky 0:3
9 A Sázava - Říčany 0:2
10 B Zbraslav - Pečky 3:0
11 A Vyšehořovice - Satalice 0:6
12 B U. Janovice - Podolí 2:4

Čtvrtfinále
#   Tým Výsledek
13 A1:B4 Říčany - Uhl.Janovice 2:0
14 A2:B3 Satalice - Podolí 1:2 p.k.
15 A3:B2 Sázava - Pečky 1:5
16 A4:B1 Vyšehořovice - Zbraslav 0:9

Semifinále
#   Tým Výsledek
17 13.- 15. Říčany - Pečky 4:1
18 14.- 16. Podolí - Zbraslav 0:1 p.k.

o 3. - 4.místo
#   Tým Výsledek
19   Podolí - Pečky 3:1

Finále
#   Tým Výsledek
20   Zbraslav - Říčany 4:2

Branky Sázava

 

3x Š.Tichý, M.Novák, P. Tolar, T. Dytrich, J. Piasecki

 

Sestava Sázavy:

 

Martin Hybel´- Jirka Piasecki, Lukáš Skála, Martin Mach, Martin Novák, Šimon Tichý, Tomáš Svoboda, Pavel Tolar, Tadeáš Dytrich

 

Trenér Tomáš Dytrich:

 

"Turnaj jsme zahájili soubojem proti týmu Satalic. Bohužel jsme zaspali začátek a už v první minutě inkasovali branku. Naše hra byla ospalá a nedůrazná, moc šancí jsme si nevytvořili, za zmínku stojí jen střela Š. Tichého, kterou brankář Satalic vyrazil na roh. Soupeř byl pohyblivější a důraznější a postupně zvyšoval až na konečných 0:4.

Naším druhým soupeřem byl tým Vyšehořovic. V tomto zápase jsme si s chutí zastříleli a nedovolili soupeři příliš ohrozit našeho gólmana. Ve 4. minutě otevřel skóre M. Novák o 3 minuty později zvýšil Š. Tichý na 2:0 a v 8. minutě zakončil P. Tolar akci 3 na 1 přesnou střelou k bližší tyči. Na 4:0 upravil skóre v 10. minutě střelou levačkou po hezké akci a zpětné přihrávce M. Nováka T. Dytrich. V závěru zápasu se ještě dvakrát prosadil Š. Tichý, nejprve po přihrávce L. Skály a minutu před koncem zápasu vystihl rozehrávku soupeře a bombou k tyči uzavřel na konečných 6:0.

K poslednímu zápas ve skupině jsme nastoupili proti Říčanům. Opět jsme nezachytili úvod zápasu, kdy jsme dostali oba góly. Nejdříve v 1. minutě jsme špatně obsadili při rohu i při následné dorážce a ve 4. minutě po špatném rozehrání od naší branky, s touto činností jsme měli problém během celého turnaje, Říčany opět opakovanou střelou zvýšili na 0:2. Další průběh zápasu byl celkem vyrovnaný, ale větší tlak nebo brankové příležitosti jsme si nevytvořili. Po této porážce jsme skončili na 3. místě ve skupině a naším čtvrtfinálovým soupeřem byl druhý tým z druhé skupiny, tým Peček.

Úvod čtvrtfinále patřil našim fotbalistům. Během prvních čtyř minut jsme si vytvořili několik šancí, ve kterých se objevoval hlavně M. Mach a po dobře rozehraném rohu také M. Novák, ale zakončení nám nevyšlo. V 5. minutě soupeř zahrozil střelou do tyče a o minutu později už otevřel skóre střelou doprostřed branky. V 9. minutě šel M. Novák sám na bránu, ale brankáře nepřekonal. O dvě minuty později Pečky po rohu zvýšily na 0:2. Pokusili jsme se zareagovat na vývoj zápasu změnou v rozestavení a po hezké kombinaci a přihrávce M. Nováka se uvolnil přes obránce J. Piasecky a ve 12. minutě snížil na 1:2. Bohužel v následující minutě soupeř po dalším rohu zvýšil hlavou na 1:3. V posledních dvou minutách jsme dostali ještě dva góly nejdříve po střele z dálky a z protiútoku po naší velké šanci střelou do šibenice. Porážka 1:5 znamenala naše vyřazení z turnaje a naše celkově 6.místo. Měli jsme možnost se střetnout s kvalitními soupeři, dali jsme možnost předvést se co největšímu počtu našich fotbalistů v této kategorii a ověřili si, že se musíme zlepšit nejen v důrazu, zodpovědnosti a pohybu.